Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7905 miejsce

Akcja „Twoje Pudełko” zakończona sukcesem!

Wrześniowy konkurs zorganizowany przez firmę meblową VOX przyniósł mamom z forum BabyBoom wiele radości. Z sumą 12131 głosów udało nam się wygrać bon zakupowy na meble dla naszej Ani. To jednak nie koniec atrakcji.

Przypominam, że całe zamieszanie powstało wokół naszej koleżanki, która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej. Ania w lipcu br. w wyniku nieszczęśliwego wypadku straciła narzeczonego, wraz z którym spodziewali się dziecka. Dzidziuś urodzić się ma 24 grudnia. Poprosiła o pomoc forumowiczki Babyboom. Oprócz sporej pomocy materialnej mamuśki zadedykowały Ani zdjęcie w konkursie Twoje Pudełko, a nagrodę w całości przekazały potrzebującej koleżance. Akcja okazała się być strzałem w dziesiątkę i zwróciła na siebie uwagę organizatorów konkursu.

Przedstawiciele firmy VOX okazali się ludźmi wielkiego serca i również nie pozostali obojętni na tragedię Ani. Na stronie Meble Vox można dokonać zakupów. Dodatkowo przy zakupie powyżej 300 zł, jeśli kupiec wpisze w pole kodu rabatowego słowo „baby”, firma przekaże na konto Ani 10 zł! To wspaniała wiadomość dla nas i wszystkich osób planujących zmienić coś w swoim gniazdku. Kupując piękne, stylowe meble i dodatki można przy okazji pomóc potrzebującej osobie.

Warto dodać, że pomoc dla Ani nie jest pierwszą akcją charytatywną firmy. Meble VOX wspierają także fundację „Lednickie Talenty”, która zrzesza utalentowanych, lecz mało zamożnych ludzi. Jest to kolejny dowód na to, że w dzisiejszych czasach świat jednak zmierza ku dobremu, a wszystko to dzięki dobrym ludziom, których współpraca i porozumienie, niosą pomoc tym najbardziej potrzebującym.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.