Facebook Google+ Twitter

Akcja Zasil się – komfort dla pracowników mobilnych

Z początkiem września ruszyła ogólnopolska akcja Zasil Się, dzięki której można za darmo doładować baterię telefonu komórkowego czy też laptopa.

 / Fot. KensingtonKawiarniany stolik przy którym elegancka businesswoman wpatrzona w monitor laptopa, od dłuższego
czasu, bez przerwy pisze i dzwoni popijając kawę. Pomimo napiętej sytuacji sprawia wrażenie spokojnej i opanowanej jednak tylko do czasu, kiedy wyczerpana bateria laptopa lub telefonu nie zaburzy jej (jak można się domyślić) pośrednictwa w istotnych negocjacjach.

Aby nie dopuścić do podobnych sytuacji, we wrześniu uruchomione zostały specjalne strefy energii – Zasil się. W wyniku wspólnych działań marki Kensington i sieci kawiarni W Biegu Cafe – w sześciu miastach Polski (Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Gdańsk), można za darmo doładować baterię nie tylko laptopa czy telefonu komórkowego, ale wszystkich urządzeń przenośnych.

Wystarczy zawiadomić obsługę o wyczerpującej się baterii, a do stolika zostanie podany uniwersalny zasilacz wraz z odpowiednią końcówką, dopasowaną do modelu laptopa czy telefonu komórkowego. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla posiadaczy urządzeń mobilnych, którzy nie muszą nosić przy sobie osobnej ładowarki do każdego z nich.

Prawdopodobnie w niedługim czasie ze stref energii – Zasil się – będzie można skorzystać m.in. na dworcach i lotniskach. To dobry pomysł, którego realizacja z pewnością ułatwi życie osobom pracującym poza biurem oraz tym, dla których wyczerpana bateria w telefonie czy iPhone’ie oznacza koniec świata.

Więcej o akcji na stronie www.zasilsie.plWybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.