Facebook Google+ Twitter

"Akcja Znicz 2009"; Spokojnie na drogach powiatu tarnobrzeskiego

- Bez żadnych kolizji i bardzo spokojnie - tak właśnie podsumowała kolejny kończący się powoli dzień akcji oficer prasowy z KMP w Tarnobrzegu.

Od rozpoczęcia akcji "Znicz 2009" na terenie powiatu tarnobrzeskiego doszło do 4 zdarzeń drogowych - mówi Wiadomościom24.pl oficer prasowy komisarz Beata Jędrzejewska-Wrona
i dodaje: - W tym miejscu jak na razie można pochwalić kierowców. Jeżdżą bardzo uważnie i przestrzegają poleceń policji. W całym powiecie nie odnotowano żadnych kradzieży oraz wykroczeń związanych z samą akcją.

Natomiast od oficera dyżurnego z KMP w Tarnobrzegu dowiedzieliśmy się że nie ma na terenie powiatu tarnobrzeskiego żadnych korków i ruch odbywa się płynnie. Msze na cmentarzach, które niedawno się zakończyły przebiegły nadzwyczaj spokojnie i nie utworzyły się korki na drogach dojazdowych do większych cmentarzy.

Policjanci jednak apelują do osób, które wracają lub będą wracać do swoich domostw o zachowanie szczególnej ostrożności. Na drogach osiada szadź, która przy gwałtownym hamowaniu może powodować utratę panowania nad pojzdem. Zbliża się także noc, co powoduje zmniejszenie widoczności pieszych oraz rowerzystów. Wracajmy do domu uważając i bacznie obserwując drogi.
Na drogach oraz w pobliżu cmentarzy do późna w nocy będzie można zobaczyć funkcjonariuszy - to właśnie oni czuwają nad bezpiecznym powrotem odwiedzających groby do domu.

Wiadomości24.pl cały czas monitorują stan dróg i są w stałym kontakcie z oficerem prasowym oraz dyżurnym KMP w Tarnobrzegu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.