Facebook Google+ Twitter

Akcja Znicz 2009 w powiecie tarnobrzeskim

- Spokojnie oraz bez wielkich utrudnień w ruchu drogowym - tak policjanci z KMP w Tarnobrzegu podsumowują akcje "Znicz 2009" po 14 godzinach pracy.

- Od dwunastej w nocy, w całym naszym powiecie miały miejsce dwa wypadki. Nikt nie odniósł większych obrażeń. To lepiej niż rok temu - mówi Wiadomosciom24.pl oficer dyżurny i dodaje: - Podczas wielu kontroli nie ujawniliśmy żadnego pijanego kierowcy. A wszystkie drogi są przejezdne.

Jak dowiedziały się Wiadomosci24.pl, na drogach powiatu tarnobrzeskiego pracuje zwiększona ilość funkcjonariuszy. Do samej Akcji Znicz 2009 skierowano 4 patrole policji.
- Cztery dwuosobowe załogi zajmują się tylko samą akcją. Sprawdzają oni miejsca metropolii oraz w samym mieście sprawdzają trzeźwość sprzedających znicze oraz kwiaty - mówi oficer dyżurny KMP w Tarnobrzegu.

Oprócz tych czterech patroli w powiecie tarnobrzeskim możemy zauważyć 5 jednostek policjantów którzy czuwają nad bezpieczeństwem na naszych drogach.
- To jednak nie wszystko, jest jeszcze dziesiąty patrol w nieoznakowanym radiowozie z wideo-rejestratorem - dodaje dyżurny. Ta dwójka zatrzymuje tych, którym najbardziej "się śpieszy". Na drogach dojazdowych, oprócz samych policjantów, bezpieczeństwa pilnuje żandarmeria wojskowa przy wsparciu policji. Wiemy, że siły zostaną jutro zwiększone, a przy każdym cmentarzu będzie można zobaczyć funkcjonariusza policji, żandarmerii wojskowej lub straży miejskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.