Facebook Google+ Twitter

Akredytacje. Co? Gdzie? Jak?

Temat akredytacji i akredytowania Was na różne imprezy przez redakcję wzbudza czasami wiele emocji, jest też przyczyną różnych nieporozumień. Aby temu zaradzić, przedstawiamy obowiązujące z mocą ustawy zasady w tej kwestii.

1. Skontaktujcie się z organizatorem imprezy, przedsięwzięcia, pokazu kinowego, teatralnego, etc. Spytajcie, jakie są warunki otrzymania zgody na wejście i uczestnictwo. Czasami wystarczy zwyczajna rozmowa telefoniczna, e-mail (nawet z prywatnej skrzynki!) z imieniem i nazwiskiem oraz nazwa redakcji, dla której napiszecie relację.

Uwaga! W przypadku, kiedy interwencja redakcji nie jest konieczna, prosimy abyście informowali nas mailem oraz na forum "Akredytacje". Akredytacjami zajmuje się obecnie Wojciech Martyński:w.martynski@polskapresse.pl. Napiszcie do niego, na jaką imprezę się udajecie i co planujecie z niej zrobić - wideo, fotogalerię, tekst. Chcemy wiedzieć, gdzie będziemy obecni. Poza tym, tego typu informacje, ułatwią nam wszelkiego rodzaju interwencję i pomoc, gdybyście napotkali jakieś problemy.

2. Czasami organizatorzy wymagają różnego rodzaju potwierdzenia z redakcji. Może to być np. mail ze skrzynki redakcyjnej czy faks. Jeżeli przedstawiono Wam tego typu wymóg, kontaktujecie się z redaktorem dyżurnym, informując go o sprawie. Wyjaśniacie, co możemy zrobić, aby Wam pomóc.

3. Pamiętajcie, że im wcześniej powiecie nam o jakiejś imprezie, tym lepiej. Czasami w natłoku obowiązków możemy zwyczajnie zapomnieć o konferencji, która jest "za chwilę" i o której powiedzieliście nam kwadrans przed jej rozpoczęciem.

4. Na imprezy pomagamy się akredytować autorom zarejestrowanym i aktywnym na Wiadomościach24.pl, z pewnym dorobkiem tekstów oraz oczywiście ze zdjęciem w profilu. Oczekujemy także, że po zakończeniu imprezy wyślecie do nas materiał (foto, wideo, tekst) relacjonujący to zdarzenie.

5. Na wszelkie inne pytania, związane z akredytacją odpowie Wam zawsze Wojciech Martyński.

6. Na forum, w grupie "Akredytacje" powinniście wpisywać, na jakie imprezy się akredytujecie. Możecie również podzielić się swoimi wątpliwościami i odczuciami z innymi Autorami W24. Miejsce to jest bardzo przydatne, szczególnie w sytuacji, gdy na jedno wydarzenie chce się akredytować większa liczba osób.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.