Facebook Google+ Twitter

Akrobatyczny sukces w Libiążu

Ponad 230 zawodników z 12 klubów wzięło udział 22 listopada w hali sportowej w Libiążu w Otwartych Mistrzostwach Małopolski w Akrobatyce Sportowej.

Ćwiczenia czwórek chłopców / Fot. Paweł SalawaOrganizatorem imprezy był Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Chrzanowie, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w Krakowie, Urząd Miejski w Libiążu i Libiąskie Centrum Kultury.

W zawodach świetnie wypadli reprezentanci Powiatu Chrzanowskiego, wśród których byli też zawodnicy z Libiąża. W barwach UMKS-PMOS Chrzanów zaledwie trzema punktami przegrali oni z Na rozgrzewce... / Fot. Paweł SalawaBBOSiR Bielsko-Biała, a że zwycięzcy są z województwa śląskiego, to gospodarzy śmiało nazywać możemy mistrzami Małopolski! Na ich dorobek 54 punktów złożyły się wyniki indywidualne. I tak skoki w klasie III wygrali Michał Kosowski i Oliwia Cira przed Aleksandrą Łęczyńską. W klasie II Martyna Biskup zajęła drugą lokatę, a w klasie młodzieżowej jego klubowa koleżanka Dominika Główczak zajęła trzecie miejsce. W skokach na trampolinie klasy trzeciej zarówno dziewczęta (Oliwia Cira oraz Martyna Biskup) i chłopcy (Mikołaj Bąba i Michał Kosowski) stawali na 2 i 3 miejscach podium.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.