Facebook Google+ Twitter

"Aktorstwo nie jest dla mnie misją" - wywiad z Anną Gzyrą

Współautorzy: Filip Chochół

Od kilku lat gra w "M jak miłość", od niedawna - w "Przyjaciółkach". Twierdzi, że aktorstwo czasem jest sztuką, ale głównie to sposób na zarabianie pieniędzy. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Anna Gzyra.

Kolejnym gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" była Anna Gzyra / Fot. Filip ChochółW 2007 roku ukończyła warszawską Akademię Teatralną, jednak ten rok był dla niej wyjątkowy z wielu powodów. Otrzymała bowiem wówczas Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za swoją rolę w spektaklu "Pułapka", a także zagrała w nagradzanym na całym świecie filmie "Jutro idziemy do kina". Mimo tak wielu sukcesów już na początku przygody z aktorstwem, Anna Gzyra zaznacza, że wcale nie miała poczucia, że otwierają się przed nią drzwi do wielkiej kariery, jednak podkreśla, że było to bardzo miłe i mobilizujące.

Brała udział w wielu produkcjach telewizyjnych, ale widzowie kojarzą ją przede wszystkim z roli Sylwii w "M jak miłość". "Pamiętam, że miałam grać w tym serialu dwa lub trzy dni, a jestem już tam szósty rok" - przyznaje Anna Gzyra. Niedawno dołączyła też do obsady "Przyjaciółek", a postać, w którą się wciela, mocno namieszała w życiu serialowych bohaterów. Anna Gzyra gra w tej produkcji Marzenę - żonę Piotra Matysiaka, która niespodziewanie wraca do Polski, by odzyskać swoją córkę. Aktorka podkreśla, że cała historia jest bardzo zawiła i granie tych scen było dla niej dużym wyzwaniem.

Aktorka Anna Gzyra gościła w redakcji W24 / Fot. Filip ChochółChociaż nie może narzekać na brak propozycji zawodowych, Anna Gzyra cały czas stara szukać sobie nowych zajęć. Kiedyś myślała o otworzeniu przedszkola artystycznego lub szkoły jogi, jednak uznała, że bardziej zależy jej na samorozwoju i postanowiła zacząć studiować coaching. Oprócz tego aktorka wychowuje dwuletnią córkę. Mimo że ma obecnie bardzo dużo obowiązków, zapewnia, że wszystko jest kwestią dobrej organizacji czasu i godzenie tak wielu różnych aktywności nie stanowi dla niej żadnego problemu.

Obejrzyj cały wywiad z Anną Gzyrą:Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.