Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7681 miejsce

Aktorzy Teatru Polonia nagrodzeni na V Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2012-09-19 18:54

Od 11 do17 września w Jałcie odbywał się V Międzynarodowy Festiwal Teatralny "Teatr. Czechow. Jałta". Nagrodę specjalną zdobył spektakl "Rajskie jabłka" warszawskiego Teatru Polonia, w którym występowali znani i lubiani artyści: Żanna Gierasimowa i Evgen Malinovskiy.

 / Fot. CT.UA Podczas V Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego na Krymie można było zobaczyć spektakle z różnych stron świata m.in. z Arabii Saudyjskiej, Egiptu,Tadżykistanu, Polski, Ukrainy, Rosji.

Nasz kraj reprezentowali artyści Żanna Gierasimowa i Evgen Malinovskiy, którzy zaprezentowali publiczności spektakl "Rajskie jabłka". Sztuka opowiada o życiu w dawnym ZSRR wybitnego rosyjskiego aktora, poety i barda Włodzimierza Wysockiego.

Evgen Malinovskiy został uznany najlepszym aktorem w roli męskiej, a spektakl "Rajskie jabłka" otrzymał nagrodę specjalną.

Serdecznie gratuluję!

Zapraszam do obejrzenia fragmentów spektakluZnajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

I tak trzymać, a nie rozprawiać wciąż o 17 września. Był na to czas, ja o mało za to nie siedziałem. Teraz jest czas na budowanie pozytywnych relacji. Gratulacje po stokroć !!! I aktorom i jurorom !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.