Facebook Google+ Twitter

Aktywna majówka w Warszawie. Dokąd warto się wybrać?

Jak spędzić majówkę? Wiadomosci24 pomogą Ci wybrać odpowiedni scenariusz majówki: na wodzie, ekstremalnej, patriotycznej i parkowej.

Aktywna majówka / Fot. Sebastian Ballard/ CC uznanie autorstwaMajówka na wodzie

Fundacja Ave z Białołęki zaprasza na spływ kajakowy z Karczewa do Portu Praskiego. Kolejne spływy w poniedziałek i wtorek. Cena biletu dla osoby dorosłej to 15-25 zł, dzieci płyną bezpłatnie. W cenie dwuosobowe kajaki, opieka ratowników i przewodników. Szczegółowe informacje na stronie www.splywajznami.pl

Fundacja "Ja Wisła" zaprasza na bardzo długi weekend na pokładzie łodzi. Rejs do Kazimierza rozpocznie się 30 kwietnia, a zakończy 8 maja. W programie ornitologiczne rezerwaty przyrody, zamki, noclegi pod namiotem i wieczorem ogniska. Udział w rejsie kosztuje 900 zł. Więcej informacji na jawisla.pl

Czytaj także: Majówka patriotyczna w stolicy. Kilka pomysłów na weekend

W niedzielę 1 maja można popłynąć łodzią po Porcie Czerniakowskim. Jednorazowo łódź zabiera 10 osób. W programie godzinnego rejsu przewodnicy zdradzą sekrety Solca i Czerniakowa.

Majówka ekstremalna

W weekend majowy zapraszają warszawiaków parki rozrywki.

W MartJack Extreme przy ul. Płochocińskiej 65 będą pokazy graffiti, zawody wspinaczkowe i plenerowe zabawy dla dzieci. Poza bezpłatnymi atrakcjami majówkowymi, można skorzystać z pełnej oferty centrum: najdłuższego w Warszawie zjazdu.

Majówka w parku

Kto nie lubi zorganizowanego spędzania czasu, może wybrać się na majówkę do jednego z warszawskich parków. Wystarczy zabrać rakietki do badmintona, piłkę, freesbee czy - zdobywającą coraz większą popularność - grę w boule, by nie nudzić się ani przez chwilę.

W czasie majówki czynny jest też ogród zoologiczny i botaniczny, działają baseny i stadniny koni. Warszawiakom nie powinno więc zabraknąć pomysłów na aktywne spędzenie weekendu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.