Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5992 miejsce

Akurat akustycznie

W czwartek do zielonogórskiej piwnicy artystycznej Kawon zawitał zespól Akurat. Muzycy zagrali swoje najbardziej znane przeboje, także w wersji akustycznej.

Zespół Akurat w trakcie koncertu. Zdjęcie ilustracyjne / Fot. http://www.wiadomosci24.pl/artykul/galerie_zdjec_w_wiadomosciach24_pl_jakosc_nie_ilosc_108860.htmlNa deskach sceny muzycznej Piwnicy Artystycznej Kawon pojawili się muzycy z zespołu Akurat. Artyści porwali do zabawy, skakania, tańca i wspólnego śpiewania wielu młodych ludzi, którzy tego wieczoru szczelnie wypełnili Kawon. Przez ponad dwie i pół godziny mogliśmy wysłuchać najbardziej znanych utworów grupy takich jak: "Piekarnik", "Dziewięć", "Czas dogania nas", choć nie tylko.

W swojej jesiennej trasie koncertowej Akurat na każdym z koncertów zagra kilka akustycznych kawałków. W Zielonej Górze mogliśmy posłuchać m.in.: "Do prostego człowieka" według słów Juliana Tuwima. Muzycy zaprezentowali też własną interpretację ballady "Dance Macabre" czeskiego barda Jaromira Nohawicy. Oba akustycznie wykonane utwory pozytywnie zaskoczyły zielonogórską publiczność, choć zamiana basów na akustyczne pudła i saksu na flet nie trwała długo. A szkoda!

Na zakończenie mogliśmy poskakać przy takich kawałkach jak "Fantasmagorie", "Roman i Julia" czy "Lubie mówić z Tobą" i "Wiej-Ska".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.