Facebook Google+ Twitter

Al Di Meola – gigant jazzu – wystąpi w łódzkiej Wytwórni!

Al Di Meola jest chyba najpopularniejszym muzykiem jazzowym w naszym kraju - nie bez powodu :) Już 13 marca jego fani będą mogli posłuchać go na żywo w Wytwórni.

 / Fot. Materiały prasoweAl Di Meola jest bardzo wszechstronny, sam mówił o sobie, że wiecznie poszukiwał stylu, w którym mógłby się spełniać latami. Zakres jego działalności był szeroki: od szaleńczych improwizacji, elektrycznych i rockowych projektów w stylu Beatlesów do muzyki latynoskiej, etnicznej, world music.

Meola rozpoczął muzyczną edukację w wymarzonym miejscu, jednej z najważniejszych amerykańskich uczelni jazzowych – Berklee School of Music. Długo tam jednak nie wytrzymał. Scena go wzywała. Jazzowe sesje w nowojorskich klubach były dużo bardziej obiecującą perspektywą niż siedzenie w szkolnej ławce.

Jego kariera rozwijała się błyskawicznie, bo już od samego początku został członkiem legendarnej formacji Return to Forever, założonej przez Chicka Coreę. Potem przyszły czasy wielkiego tria razem z Paco de Lucią i Johnem McLaughlinem. Czasy wielkiej kariery muzycznej.

Bilety (miejsca siedzące nienumerowane):

Przedsprzedaż do 13 marca:
bilety ulgowe: 160 zł, czytaj więcej>>
bilety normalne: 170 zł
W dniu koncertu:
bilety ulgowe: 170 zł, czytaj więcej>>
bilety normalne: 180 zł

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.