Facebook Google+ Twitter

Al Pacino i Schwarzenegger odwołują swój przyjazd do Polski

22 września w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej Al Pacino w ramach cyklu "An Evening with..." miał spotkać się z fanami. Dziś, Stage Production wydało oficjalne oświadczenie w którym możemy przeczytać, że zarówno Al Pacino jak i Arnold Schwarzenegger nie przyjadą do Warszawy.

 / Fot. By Kindly granted by Thomas Schulz from Vienna, Austria (Al PACINO) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommW Polsce miał ruszyć cykl ekskluzywnych spotkań z legendami Hollywood, który na całym świecie cieszy się niesłabnącą popularnością. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 22 września w Teatrze Wielkim. W ramach cyklu "An Evening with..." polscy fani mieli się spotkać z hollywoodzkim aktorem - Alem Pacino. Wizyta nagle została odwołana. W oficjalnym oświadczeniu umieszczonym na stronie internetowej Stage Production czytamy:

"Z przyczyn niezależnych od nas, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane, dwa najważniejsze wydarzenia kulturalne tego roku w naszym kraju: "An Evening with Al Pacino" i "An Evening with Arnold Schwarzenegger". Przekazuję tę informację z ogromnym smutkiem i żalem, gdyż walczyliśmy do samego końca o to, aby umożliwić polskiemu widzowi udział w unikalnych przedsięwzięciach z żywymi legendami Hollywood".

W spotkaniu w Teatrze Wielkim miało wziąć udział 1700 gości. Najtańsze bilety kosztowały 500 złotych, a najdroższe nawet 2500 złotych. Za kolację z Alem Pacino trzeba było zapłacić 6150 złotych. Organizator uspokaja i informuje, że zwrotów dokonywać należy w miejscu ich zakupów.

Zobacz także: Al Pacino i Schwarzenegger w Polsce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.