Facebook Google+ Twitter

Al Pacino i Schwarzenegger w Polsce. Za kolację z nimi trzeba zapłacić 6150 złotych

22 września Al Pacino będzie gościem inauguracyjnego spotkania otwierającego cykl "An Evening with..." prezentujący największe gwiazdy Hollywood. Ceny biletów od 500 do 2500 złotych. Za kolację z Alem Pacino trzeba zapłacić aż 6150 złotych.

 / Fot. By Kindly granted by Thomas Schulz from Vienna, Austria (Al PACINO) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommW Polsce rusza cykl ekskluzywnych spotkań z legendami Hollywood, które na całym świecie od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Organizatorami spotkań jest Stage Production. Pierwsze spotkanie już 22 września w Teatrze Wielkim. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie organizatora: "Jedyne takie wydarzenie w Warszawie, będzie niepowtarzalną okazją by z bliska poznać i zobaczyć ikonę światowego kina po raz pierwszy w Polsce. Ponad 1700 gości Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie weźmie udział w wieczorze, podczas którego aktor udzieli ekskluzywnego wywiadu opowiadając o swojej pracy, życiu i pasjach."

Jeśli chcemy spotkać Ala Pacino musimy się śpieszyć i niemało zapłacić. Na najbliższe wydarzenie w Warszawie zostały już pojedyncze zaproszenia w cenie od 500 do 2500 złotych. Na tę chwilę na kolację z aktorem jedynie 2 bilety. Koszt jednego to bagatela 6150 złotych. Bilety w pakiecie meet & green zostały już wyprzedane.

 / Fot. youtube/print screenCo otrzymujemy za nietani bilet? Kupując podstawowy pakiet mamy zagwarantowane wejście do teatru, w którym odbędzie się spotkanie. Jeśli mamy takie życzenie, otrzymamy słuchawki z tłumaczeniem. W trakcie spotkania będziemy mogli także zadawać pytania. Wykupując pakiet meet & greet dodatkowo uściśniemy dłoń aktora, zrobimy wspólne zdjęcie i weźmiemy autograf. Płacąc 6150 złotych zjemy kolację z Alem Pacino i 20 - 30 osobami, które również skusiły się na wykupienie drogiego pakietu. Oprócz wykwintnej kolacji i open baru alkoholowego mamy zagwarantowane wspólne zdjęcia, autografy i rozmowy z aktorem. Dodatkowo, gości z teatru do miejsca w którym odbędzie się kolacja zawiezie limuzyna.

Ogranizatorzy "An Evening with..." zaplanowali także spotkanie z Arnoldem Schwarzeneggerem. Odbędzie się 17 listopada we Wrocławiu. Tutaj ceny biletów zaczynają się już od 50 złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Z drogim gościem przybędą profesjonalni kelnerzy z Ameryki?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.