Facebook Google+ Twitter

Alarm bombowy w lokalu wyborczym w Lublinie

O godzinie 9.15 policja dostała informację o podejrzanej paczce, znajdującej się na schodach przed wejściem do lokalu wyborczego w gimnazjum nr 14 przy ulicy Pogodnej w Lublinie.

 / Fot. Paweł PietraśPo oględzinach okazało się, iż z pakunku wystaje drut i papier. Na początku nie zdecydowano o zamknięciu lokalu wyborczego, jednakże w celach bezpieczeństwa uruchomiono drugie wejście z tyłu budynku. Po godzinie 11 lokal wyborczy decyzją przewodniczącego został zamknięty.

Przedstawiciel Państwowej Komisji Wyborczej wyjaśnił, iż przy ul. Pogodnej tymczasowo zamknięte zostały dwa lokale wyborcze - obwodowe komisje wyborcze nr 157 i 158, które znajdują się w tym samym budynku, przy którym znajduje się podejrzana paczka.

Na miejscu oprócz policji i pirotechników znajdują się straż miejska, pogotowie gazowe, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Zapadła decyzja o zamknięciu ulicy Pogodnej oraz ewakuacji wszystkich osób znajdujących się w pobliżu.

Jak wyjaśnił rzecznik lubelskiej policji Janusz Wójtowicz druga ekipa policji intensywnie pracuje nad ustaleniem sprawcy, który podłożył tajemniczą paczkę.
- Na budynku szkoły znajduje się monitoring i wiemy, iż był to mężczyzna w średnim wieku.

O godzinie 12.05 pakunek został unieszkodliwiony przez pirotechników specjalnym działkiem wodnym. Obecnie trwają czynności zmierzające do zbadania pozostałości owej paczki w celu sprawdzenia, czy istniało realne zagrożenie dla zdrowia i życia osób znajdujących się w pobliżu.

Po godzinie 12 został zatrzymany starszy mężczyzna podejrzany o podłożenie paczki. Natomiast o godzinie 12.35 oba lokale wznowiły pracę.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

sa
  • sa
  • 11.10.2011 00:11

'


studenci plotkują i się śmieją - w końcu ktoś z (rp) będzie REPREZENTOWAŁ pseudo-media?- i zapraszanych do TV KOLESI i KOLEŻANKI ? CYRK i błazenada zatacza w mediach coraz większy krąg.Czy prawdziwe wiadomośći i fakty w niektórych mediach zastąpią:plotki,przekręty,mataczenie, ... , dezinformację, kłamstwa, popierają KORUPCJĘ w sejmie,PRZEKUPSTWO stołkami, ..., ? Wygrana Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych to ponury zwiastun. Czekają nas kolejne cztery stracone lata - uważa publicystka Rutkowska- zwycięstwo PO oznacza, iż nie zmieni się kierunek i modus operandi polskiej polityki, który - jej zdaniem - jest nastawiony na destrukcję państwa i wspólnoty narodowej oraz "degradowanie potencjału, jakim wciąż jeszcze dysponujemy". "Czeka nas nieuchronna destrukcja państwa". Platforma Obywatelska nie ma już alibi - pisze Sztabińska - w osiem lat można kraj zmienić i naprawić, można też pogrążyć. - zależy, czy za cztery lata będziemy Tuska szanować, czy nie.- Nie będzie już mógł za SWOJE NIERÓBSTWO i USTAWY NIEKONTYTUCYJNE obarczać J.KACZYŃSKIEGO, PIS i pozostałą opozycję przy ciągłym poparciu niektórych mediów i akceptowaniu NIERÓBSTWA (NIE)rządu. WYNIKI WYBORÓW i NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS - to WIELKA PRZEGRANA KOŚCIOŁA (niektórych hierarchów i księży-sowy czy dzięcioły?). Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU) ,a za cztery lata (a może wcześniej) uważają ,że J.KACZYŃSKI zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS-u nad: PO i pozostałymi partiami. -NIERÓBSTWO,niekonstytucyjne ustawy,ZADŁUŻENIE POLSKI o KOLEJNE 400 mld.zł DŁUGU w ciągu 4lat(podwojenie go),kradzież przyszłych emerytur z OFE (prezydent przegrał 2 rozprawę w sądzie...), afery , ... - brak pomysłów na poprawienie UBÓSTWA NAJBIEDNIEJSZYCH(80% społeczeństwa), ... , - prowadzą POLSKĘ do WIĘKSZEJ ZAGŁADY niż GRECJA.,ale o tym przekonają się POLACY za kilka lat,że byli oszukiwani przez premiera o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI

'

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.