Facebook Google+ Twitter

Alarm w Fukushimie. Para nad elektrownią jądrową

Dziś rano pracownik elektrowni jadrowej w Fukushimie zaobserwował parę, wydobywającą się z budynku, w którym znajduje się reaktor numer 3. Trwa analiza incydentu.

 / Fot. KEI, CC 3.0O godz. 8.20 czasu lokalnego (1.20 czasu polskiego) pracownik Fukushimy dostrzegł, że z budynku, w którym znajduje się reaktor numer 3, wydobywa się para. Natychmiast zgłosił to operatorowi elektrowni. Trwa analiza incydentu - informuje Polskie Radio. Elektrownia jądrowa uspokaja, że nie odnotowano wzrostu poziomu promieniowania.

W budynku, w którym znajduje się wymieniony reaktor, w marcu 2011 roku doszło do potężnej eksplozji. W wyniku wybuchu wodoru w trzech reaktorach stopiły się pręty paliwowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Też raczej jestem o tym przekonany. Obawiam się jednak że nasze przypuszczenia to pewność elyt, która potrafi wykorzystać naszą nadzieję na swój sposób, jak pokazał Sekielski. 60 milionów piechotą nie chodzi a 55 tysięcy miesięcznie dla Grada to całkiem nielicha sumka ... Panie Grzegorzu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja to cały czas pokładam nadzieję w naszej narodowej indolencji, która sprawi, że zanim postawią tę elektrownię to już będzie można z niej zrezygnować. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polska wciąż rozwija projekt swojej własnej Fukushimy. Czyni to na swój normalny sposób, zagospodarowując wesoło 60 milionów na promocję, np Sekielski: "Atomowy koszt atomu".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie odnotowali wzrostu poziomu promieniowania, bo żeby tam był jeszcze wzrost to trzeba by chyba bombę atomową zrzucić...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.