Facebook Google+ Twitter

Albert "Dragon" Sosnowski zatrzymany przez policję

Gorszą stronę statystyk po Halloween wzmocnił Albert "Dragon" Sosnowski. Pięściarz został zatrzymany przez policję, kiedy pod wpływem alkoholu demolował samochód.

Wiadomość o zatrzymaniu Alberta "Dragona" Sosnowskiego (47-6-2, 28 KO) nie umknęła uwadze czujnych dziennikarzy. Albert W nocy z 31 października na 1 listopada miała miejsce interwencja policji. Niezwyczajnie energicznym mężczyzną okazał się być znany polski pięściarz. Jak powiadamia dzisiejsza prasa, "Dragon" demolował za pomocą krzesła ogrodowego samochód, a obraz grozy sytuacji potęgował nie najlepszy doradca, czyli alkohol.

Łowcy sensacji mogą poczuć się zawiedzeni. Brak doniesień i relacji świadków, co do bokserskich rozstrzygnięć pomiędzy "Dragonem", a przybyłymi policjantami. Niemniej, mocne słowa jakimi szermował Sosnowski najprawdopodobniej będą skutkować postawieniem zarzutów o zniewagę funkcjonariusza na służbie. Niegdysiejszy rywal Witalija Kliczki nie zamierzał poddać swoich racji w efekcie czego spędził resztę nocy w odosobnieniu.

34-latek od kilku miesięcy nie przejawia większej aktywności na ringu. Zapowiadano jednak, że w przyszłym roku zmierzy się z Krzysztofem "Diablo" Włodarczykiem na gali Polsat Boxing Night.

Źródła:
Fakt.pl
Wprzerwie.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.