Facebook Google+ Twitter

Albstadt - miasto na południowych krańcach Jury Szwabskiej

Albstadt, to miasto w południowo-zachodnich Niemczech w landzie Badania-Wirtembergia. Leży na wysokości 731 m.n.p.m. w otoczeniu pięknych krajobrazów Jury Szwabskiej. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć tego malowniczego miasta.

1 z 21 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Albstadt o zachodzie słońca. Albstadt jest bardzo malowniczym miastem o każdej porze dnia i nocy, i o każdej porze roku. Leży w połowie drogi między Stuttgartem a Jeziorem Bodeńskim. Fot. Halina Krüsch Czopowik
Albstadt o zachodzie słońca. Albstadt jest bardzo malowniczym miastem o każdej porze dnia i nocy, i o każdej porze roku. Leży w połowie drogi między Stuttgartem a Jeziorem Bodeńskim. Fot. Halina Krüsch Czopowik

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Pani Halino, oglądałem w google rowery górskie "mountain-bike", są wspaniałe i przystosowane do jazdy po górach. Ale to raczej dla młodych i bardziej zręcznych. Ja już jeżdżę dla relaksu, utrzymania formy i dobrego powietrza na szlakach Puszczy Kampinowskiej. Ale wyobrażam sobie, jak ci młodzi tam posuwają?! Chyba mają tam specjalne szlaki? Bo teren jest cudowny...Szkoda, że takich rowerów my wcześniej nie mieliśmy...:) Ale co tam...cieszę że żyję, mam co mam i mogę jeszcze pooglądać wspaniałe galerie i cieszyć się widokami, gdzie nie byłem...:) Pozdrawiam cieplutko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Sławku, rzeczywiście to piękne miasto, zielone latem i białe zimą. Latem jeżdżą po górach na mountainbikach, a zimą na nartach i snowboardzie. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To piękne malownicze miasto o każdej porze. Wokoło piękne góry, to i zimą na nartach jest gdzie pojeździć?! Widać jak tu mieszkańcy dobrze żyją...:) Pozdrawiam 5*.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Andrzej Chorążewicz
Rany, aż 200 zł? Hihihi...! ależ bym się wzbogaciła. Miło mi, że podobają się Panu moje zdjęcia. Juz pędzę zobaczyć, co tez Pan znalazł w lesie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, dziękuję za słówko uznania! Prawda, że miasto piękne? Pamiętam, pamiętam, że Pan przynajmniej raz w roku jest w Villingen -Schwenningen. Gdzieś czytałam, że mieszka tam Pańska Matka. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Miasteczko dobrze zabudowane, piękne zdjęcia :)) Przynajmniej raz w roku jestem w Villingen -Schwenningen :)) Serdecznie polecam Solemar i Schwarzwälder Sauna w Bad Dürrheim! Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.