Facebook Google+ Twitter

Albumu "8 bitów" Noona nie będzie!

Jak poinformował Noon na stronie swojego studia 33 obroty, jego długo oczekiwany album "8 bitów" nie ukarze się.

Producent poinformował, że zrezygnował z jej wydania, ponieważ "pomimo wielu prób doprowadzenia tego projektu do końca nie odpowiada on wymaganiom".

Rezygnacja Noona z publikacji oznacza prawdopodobnie jego ostateczne zniknięcie z alternatywnej sceny abstrakcyjnego hip-hopu. Już wcześniej zapowiadał on, że "8 bitów" będzie jego ostatnią płytą producencką.

Przypomnijmy, że do tej pory nakładem Asfalt/Teeto Records ukazały się dwa albumy Noona: "Bleak Output" i "Gry Studyjne", oraz epka "Vision" wydana w duecie z DJ Twisterem. Kompozycje Noona, zanim zostały wydane w Polsce, odnosiły sukcesy m.in w Holandii. Jego utwory to na przemian melancholijne, "deszczowe" melodie (np. "Warsaw"), oraz brytyjskie, taneczne rytmy w stylu niezapomnianego "Satori".

Noon zapowiedział swojego czasu, że po wydaniu zawieszonego albumu "8 bitów", zakończy działalność producencką związaną z szeroko rozumianą sceną hip-hopową, gdyż chce się poświęcić innym obszarom muzycznym. Czekamy z niecierpliwością na efekty pracy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ehh
  • ehh
  • 05.01.2011 14:55

Co za strata :|

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.