Facebook Google+ Twitter

Alcantara o nieporozumieniu między Messim i Villą

Thiago Alcantara zabrał głos na temat rzekomego nieporozumienia między gwiazdami FC Barcelony: Leo Messim i Davidem Villą, do którego miało dojść podczas meczu z Granadą.

 / Fot. Darz Mol/cc 2.5Alcantara stanowczo zaprzeczył jakoby pomiędzy zawodnikami zaistniał konflikt. Młody gracz Barcy stwierdził, że takie sytuacje tylko pokazują jak ambitni są gracze zespołu i jak ważne są dla nich zwycięstwa.

Podczas wygranego 2:0 meczu z Granadą, Messi rozczarowany niemocą strzelecką sprawiał wrażenie zdenerwowanego na swojego partnera z ataku za to, że ten nie był go w stanie obsłużyć celnym podaniem. Villa również nie pozostał spokojny i stanowczo odpowiedział Messiemu, po czym obaj wdali się w trwającą kilka sekund sprzeczkę.

Oczywiście, wystarczyło to, aby media podchwyciły temat, a media nazajutrz zamieściły informację, że Messi i Villa nie dogadują się ze sobą, a ich stosunki w Barcelonie pozostawiają wiele do życzenia. Thiago stanął w obronie swoich kolegów i wyjaśnił, że boiskowe kłótnie są częścią gry.

„W futbolu normalnym jest, że takie sytuacje się zdarzają. To była tylko dyskusja” - powiedział 21-latek reporterom. "To tylko pokazuje nasze ambicje, a także to, że ta ambicja cały czas rośnie. Każdy chce być lepszy i to jest normalne. Jesteśmy piłkarzami i czasem znajdujemy się pod dużą presją".

„Na Camp Nou jest 90000 kibiców i kiedy gra się tam w piłkę to trzeba krzyczeć” - dodał Thiago, tłumacząc podniesiony głos piłkarzy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.