Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

7420 miejsce

'Alchemy' według Clive'a Nolana - posłuchaj kolejnego nagrania

Już w najbliższy piątek, 22 lutego w katowickim Teatrze Śląskim odbędzie się koncertowa premiera „Alchemy”, rockowego musicalu, nad którym przez ostatnie kilka lat pracował muzyk znany m.in. z Pendragon, Areny – Clive Nolan.

 / Fot. Materiały prasowePrzedstawienie zostanie zarejestrowane, a następnie wydane w formie DVD jeszcze w 2013 roku. Warto podkreślić, że studyjna wersja albumu „Alchemy” będzie miała swoją pra-premierę właśnie 22 lutego i tego dnia będzie ją można nabyć wyłącznie w Teatrze Śląskim. Do ogólnej sprzedaży album trafi 25 lutego.

A już teraz można posłuchać kolejnego utworu promującego ten niezwykły album. Nagranie „Anzeray Speaks” jest dostępne na oficjalnym kanale Metal Mind Productions w serwisie YouTube w tym miejscu.

W pracach nad studyjną wersją przedsięwzięcia Clive’a Nolana wspomagali znakomici artyści - odtwórczyni tytułowej roli rock opery 'SHE', Agnieszka Świta, David Clifford (Red Jasper), Tracy Hitchings (Landmarq), Andy Sears (Twelfth Night), Paul Manzi (Arena), Damian Wilson (Threshold), a także Paul Menel (ex-IQ) i Noel Calcaterra - urugwajska aktorka i piosenkarka, która w 2010 roku użyczyła wokalu na płycie 'Otra Vida' skomponowanej przez Clive'a Nolana. Za instrumentalną stronę „Alchemy”, zarówno na płycie CD jak i podczas katowickiego koncertu, odpowiedzialni są Clive Nolan (instrumenty klawiszowe), Scott Higham (perkusja), Mark Westwood (gitary), Claudio Momberg (instrumenty klawiszowe) i Kylan Amos (gitara basowa).

Na oficjalnej stronie 'Alchemy' (www.alchemythemusical.com) można znaleźć najnowsze wieści dotyczące projektu, posłuchać zapowiedzi muzycznych oraz zapoznać się z historią i jej bohaterami. Ciekawą pozycję stanowią video clipy prezentujące kolejne postaci. Filmiki te zostały wyreżyserowane i wyprodukowane przez samego Clive'a Nolana. Skomponował on też oryginalny soundtrack do każdego z nich.

Zapraszamy 22 lutego 2013 roku do Teatru Śląskiego na jedno z najciekawszych wydarzeń sezonu - muzyczne przedstawienie „Alchemy”! Tego wieczoru odbędą się jeszcze dwa dodatkowe koncerty - lubianej w Polsce niemieckiej formacji RPWL oraz brytyjskiego wokalisty Ray’a Wilsona, który zaprezentuje swój koncert „20 Years and More”.

Wieczór w Teatrze
„Alchemy” by Clive Nolan
RPWL - album “Beyond Man and Time” po raz ostatni w pełnej wersji koncertowej!
RAY WILSON “20 Years and More”
22.02.2013 Teatr Śląski – Katowice
Otwarcie bram: 16.30
Początek koncertów: 17.30
Ceny biletów (w przedsprzedaży/w dniu koncertu):
I kat. 110 zł /120 zł
II kat. 90 zł / 100 zł
III kat. 80 zł / 90 zł
IV kat. 65 / 75 zł (stojące)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.