Facebook Google+ Twitter

"Ale to nie wszystko" - obiecuje Jeffrey Archer w najnowszym zbiorze opowiadań

Brytyjski autor bestsellerów, Jeffrey Archer, wydał w Polsce nowy zbiór opowiadań "Ale to nie wszystko". Miłośnicy jego prozy nie będą zawiedzeni, a nieznający do tej pory Archera, zachwycą się jego pisarstwem.

 / Fot. okładkaNajnowszy zbiór opowiadań Archera, zawiera 15 historii. Część z nich opiera się na zdarzeniach autentycznych, część jest wytworem fantazji pisarza. Ponieważ historie nie wiążą się ze sobą, pozwala to czytelnikowi wybierać sobie poszczególne rozdziały do lektury.

O czym traktuje ta książka? O ludziach, o ich pogmatwanych losach. Przewrotne historie o miłości, samotności, zmienności fortuny, opowiedziane językiem literata nabierają jednak specjalnego charakteru.

Istotne miejsce w tych opowieściach zajmują kobiety. To one, choć często nie są głównymi bohaterkami, zmieniają bieg zdarzeń. A ten bywa naprawdę nieprzewidziany! Zaskakujący finał każdego z opowiadań, to też cecha charakterystyczna tego zbioru. Lekkość, ironia, wartka akcja i perfekcyjna kompozycja to walor "Ale to nie wszystko".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

A o czym w ogóle są te opowiadania??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.