Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3022 miejsce

Aleksandra Janiec, Miss Warszawy 2007: - Chcę być dziennikarką telewizyjną

O przygotowaniach do konkursu, najbliższych planach, studiach i marzeniach rozmawialiśmy z Miss Warszawy 2007. Chcesz dowiedzieć się więcej o Aleksandrze Janiec, najpiękniejszej kobiecie w Stolicy? Z Aleksandrą Janiec, Miss Warszawy 2007, rozmawia Kamil Jakubczak.

Zdobyłaś tytuł najpiękniejszej warszawianki. Jakie są Twoje najbliższe plany?
Aleksandra Janiec, Miss Warszawy 2007. / Fot. Kamil Jakubczak– Jak wszystkich studentów, czeka mnie teraz sesja egzaminacyjna, która potrwa cały czerwiec. Zadaniem jakie sobie postawiłam, to zaliczenie wszystkich przedmiotów w pierwszym terminie. Jestem studentką I roku dziennikarstwa na UW, więc nie mogę pozwolić sobie na poprawki. Przez przygotowania do finału konkursu, trochę zaniedbałam naukę. Po sesji zajmę się pracą modelki. Mam już pierwsze propozycje, ale na razie nic nie zdradzę.

Powiedz jak wyglądały przygotowania do finału?
– Tydzień przed finałem poświęciłyśmy w zupełności na próby choreografii. Długość prób zależała od naszej pracy i skupienia na treningach, ale trwała nie dłużej niż 4 godziny. Najwięcej pracy z dziewczętami wkładałyśmy w naukę choreografii i chodzenia po wybiegu. Poświęcałyśmy też czas na przymiarki strojów, w których zaprezentowałyśmy się publiczności. Przygotowania do konkursu nie są takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. To bardzo wyczerpująca praca.

Co było dla ciebie najtrudniejsze w tym konkursie?
– Trudne pytanie... sama nie wiem. To jest jak z innymi konkursami. Gdyby nie sprawiałoby mi to przyjemności, to bym nie startowała w wyborach miss. Robię, to tylko dla siebie. Lubię chodzić po wybiegu. Jednak najtrudniejsze było dla mnie znalezienie czasu na przygotowania do finału oraz pogodzenie ich z zajęciami na uczelni. Po całym dniu w ciągłym biegu i wyczerpującym treningu, marzyłam tylko o śnie.

Jak myślisz, czy tytuł miss stolicy zmieni coś w twoim życiu?
– Liczę, że wraz z tytułem pojawią się nowe propozycje pracy w modelingu. Już pewien czas pracuję w tym zawodzie i nie chcę myśleć o przymusowej pracy za granicą. Mam nadzieję, że znajdę taką pracę, która nie będzie kolidowała z moimi studiami, bo na nich zależy mi najbardziej. Studiowanie dziennikarstwa i przyszła praca w tym zawodzie była moim marzeniem od dziecka.

Jak lubisz spędzać wolny czas?
– Nie mam go zbyt dużo (śmiech). Jeśli uda mi się znaleźć wolną chwilę, to zajmuję się tym co sprawia mi najwięcej przyjemności. Najbardziej lubię spotkania z przyjaciółmi, oglądanie klasyki światowego kina oraz spacery z moim psem. Chciałabym poznawać nowe miejsca, bo uwielbiam podróżować, ale niestety nie mam na to zbyt wiele czasu.

Twoje największe marzenie?
– Jak już powiedziałam moim celem jest skończenie studiów. Później chciałabym pracować jako prezenterka
telewizyjna. Lubię dobre filmy, więc może moją specjalnością będą recenzje filmowe. Jednego jestem pewna, będzie to tematyka związana z kulturą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Acha
  • Acha
  • 05.09.2011 15:43

W Polsce wszyscy znają się na polityce, piłce i filmie. Myśli, że jak skończy dziennikarstwo i jest ładna to programy filmowe stoją przed nią otworem. Na filmie to się trzeba znać jak się chce go recenzować. Stanowczo za dużo jest w telewizji ładnych buziek, co o kulturze wiedzą tyle co wyczytają na Filmwebie. Zazwyczaj jest tak, że jak już student dziennikarstwa nie wie co ma ze sobą zrobić i na niczym się nie zna (a tak jest w 80 proc.) to chce "robić" w kulturze. Ona jest tego najlepszym przykładem.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kira szmira
  • kira szmira
  • 05.09.2011 15:35

eh, już nic nie powiem o poziomie tej pani. Czy ona naprawdę myśli, że oglądanie klasyki światowego kina wystarczy do bycia dziennikarką telewizyjną w redakcji programu kulturalnego? Sądząc po jej wypowiedzi tematyką kina interesuje się dość pobieżnie, raczej na zasadzie "co w Multikinie grają". Bardzo naiwne te jej marzenia, bardzo...

Komentarz został ukrytyrozwiń

skąd takie pesymistyczne podejście? :) jak się czegoś bardzo mocno pragnie, to się uda, musi się udać :) też w to wierzę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

heh
aby być dziennikarką tv, należy być córką znanego polityka;] a nie konczyć studia dziennikarskie;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

nono ciekawie:) heh ale pogratulować w takim towarzystwie się obracać:) tez tak chce;] oczywiście pozostawiam Plusa :-)))
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

ale podkreślam, to propozycja wyłącznie dla CIebie, ja nie mogę :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

heheh wiesz , nie pomyslalem :) moze zechce zrobić u nas praktyki :)??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.