Facebook Google+ Twitter

Aleksandra Kwaśniewska tańczy na rurze?

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego rozwija swoje wszechstronne zainteresowania. Tym razem próbuje swoich sił w... tańcu na rurze.

Ola Kwaśniewska po rozstaniu z telewizją TVN Style, w której prowadziła program "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" oraz z uwagi na zakończenie współpracy z radiem Planeta i audycją "Niedziela słodko-Kwaśniewska", dysponuje ostatnio nadmiarem wolnego czasu.

W związku z tym, postanowiła rozszerzyć swoje zainteresowania o taniec na rurze. Od grudnia Ola regularnie ćwiczy w jednej z warszawskich szkół, gdzie jak pisze newsweek.pl, "uczy się seksownych wygibasów wokół metalowego krążka".

Tanecznego bakcyla piękna Aleksandra Kwaśniewska złapała w trakcie programu "Taniec z gwiazdami", gdzie występowała u boku Rafała Maseraka. Wtedy występy zakończyły się sukcesem. Para zdobyła drugie miejsce w programie.

Od tamtej pory do perfekcji opanowała tango i salsę. Teraz postanowiła pójść krok naprzód i rozwija swoje umiejętności taneczne w zupełnie innej dyscyplinie. Jak twierdzi Aleksandra, taniec na rurze pozwala świetnie wyrzeźbić figurę. Dodaje, że nowe zajęcie świetnie jej służy i poprawia nastrój.

Znajdź nas też na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

davido
  • davido
  • 23.03.2012 18:05

@ Dorota Michalczak
@ Marek Chorążkiewicz
"A niech dziewczyna robi sobie co chce, nam nic do tego.... "
"Zgadzam się w 100 procentach z Panią Dorotą. Rura? Deska? Belka? A co nam do tego?"

To nam do tego, że ta dziewczyna jest celebrytką i osobą publiczną, i nie sposób wymagać od innych ludzi, aby zachowali pobożne milczenie w sprawie jej najnowszego i kolejnych zapewne jeszcze pomysłów i wystąpień. Wątpię też czy pragnęłaby ciszy na swój temat...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się w 100 procentach z Panią Dorotą. Rura? Deska? Belka? A co nam do tego? Dziewczyna dorosła, młoda, nie pełni funkcji publicznych - niech robi sobie, co jej się tylko podoba... Byle nie szkodziła bliźniemu...

Komentarz został ukrytyrozwiń
davido
  • davido
  • 23.03.2012 16:48

@ student, Obserwator, robak

Czy mielibyście pretensje do obywatelskiego piłkarza, obywatelskiego poety czy obywatelskiego muzyka, o jakieś tam fizdrygały? Przecież wiedzielibyście, że to nie profesjonaliści, więc mają prawo być trochę koślawi lub fałszować. Że ewentualnie tylko ich buciki z korkami i skrzypeczki są "zawodowe".
Wy natomiast wysuwacie takie zarzuty wobec obywatelskiego dziennikarza, jakby był on najprawdziwszym publicystą a portal - internetowym serwisem poważnego pisma z realu.
Zresztą, czy nie sympatyczniejszy jest obywatelski autor, który przytoczy wiadomość o Kwaśniewskiej na rurze albo skrobnie coś o jarzynach na działce, niż nikomu poza portalem nieznane i niewiele w istocie rzeczy znaczące pyszałki - bez szczypty skromności a ze swadą nieodkrytego jeszcze geniusza, wymądrzające się obywatelsko i "z obu nóg dokopujące" rządowi, państwu, partiom, kościołowi, narodowi oraz publicznym postaciom, jakby w odwecie za to, że sami są krasnoludkami?
W gruncie rzeczy, odnosząc się zbyt poważnie (bez przymrużenia oka), do tego co robią obywatelscy dziennikarze - wielu z nich można wyrządzić krzywdę.
Uwierzą, że są takimi samymi jak ci z profesjonalnych mediów i prędzej czy później srodze się zawiodą, jeśli spróbują przekroczyć granicę dzielącą ich od tamtych.

Komentarz został ukrytyrozwiń
robak
  • robak
  • 23.03.2012 13:37

Panie Rafale i Pan to pisze????. Czego Pan broni? Wzorca "Faktu", gdzie tytuł ma przyciągąć. Potwierdza Pan panującą coraz powszechniejszą opinie o racji klikania a nie czytania. Co z tego, że wchodzą a potem bez komentarza i z politowaniem wychodzą. Czy ta metoda to jest DO o którym onegdaj tutaj się mocno dyskutowało. Czy plotki i ploteczki to dziennikarstwo obywatelskie? A może redakcja forsuje nową formułę. To przepraszam, że zawracam głowę. Faktycznie szkoda czasu na wchodzenie tutaj i czytanie trzech dominujących przepisywaczy. Bo reszta z trudnością się przebija.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Wojtku, przecież umieszczam źródło swoich informacji w każdym tekście...np. w tym zdaniu: W związku z tym, postanowiła rozszerzyć swoje zainteresowania o taniec na rurze. Od grudnia Ola regularnie ćwiczy w jednej z warszawskich szkół, gdzie jak pisze newsweek.pl, "uczy się seksownych wygibasów wokół metalowego krążka".

Link do newsweeka jest podlinkowany do oryginału.

Nie chciałbym być w stosunku do pana złośliwy, jednak widzę, że pan traktuje sprawę bardzo personalnie i nie czytając tekstów od razu pan wstawia (często niesprawiedliwy) komentarz.

Jeżeli popełniłem błąd w jakimkolwiek tekście, na co pan mi zwrócił uwagę w artykule o Gołocie(chociaż sposób w jaki pan to zrobił sprawił mi przykrość) to oczywiście od razu to poprawiam.

Proszę mnie nie oceniać w kategorii łowcy nagród. Lubie pisać, staram się doskonalić warsztat. Przy okazji jeżeli są z tego profity...dlaczego nie? Co w tym złego?

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Wojciech Lasocki: jest dokładnie odwrotnie, w materiały Pana Marka, które zdobywają wiele tysięcy odsłon czytelnicy wchodzą świadomie. Proszę pamiętać, że źródłem wejść nie jest tylko strona główna W24, ale również wyszukiwarki. To dość istotne, bo ci którzy chcą przeczytać newsa na dany temat klikają właśnie w te teksty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obserwator: na Ciebie to szkoda czasu. Panie Wojtku Lasowski proszę doprecyzować co komu ukradłem. Akurat ta pańska wypowiedź już mnie nie bawi.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Obserwator
  • Obserwator
  • 23.03.2012 12:48

Nic własnego. Żadnego artykułu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Basiu, nie ja jeden pisze o wszystkim z różnych portali. Gdy spojrzeć na ten problem szerzej okazuje się, że większość artykułów na różnych portalach jest wzięta z innych. Więc w czym problem? Kto chce to czyta moje teksty. Czemu ciągle słyszę o tym, że to ja jestem taki niedobry?

Zawinił kowal a powiesili konia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Portal jest pojemny, temat jest przyjemny...:)
Należałoby wydzielić nową kategorię, np. "Plotki24".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.