Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24811 miejsce

Aleksandra Milczarek awansowała do finału MMA w Las Vegas

Aleksandra Milczarek z TNT Kobyłka po ciężkim boju wygrała eliminacje do Amatorskich Mistrzostw Świata w MMA, które odbędą się w Las Vegas pod koniec czerwca w czasie UFC Fan Expo. Nie wiadomo jednak czy na nie wyjedzie...

Aleksandra Milczarek zwycięża walki eliminacyjne / Fot. tntOla nasz kraj w finale reprezentowała będzie w kategorii do 61 kg. Jest młodą, niezwykle ambitną zawodniczką o wszechstronnych umiejętnościach kickbokserskich, zapaśniczych i parterowych. Do tego niezwykle dobra kondycja i Milczarek jest maszyną nie do zatrzymania.

"Aktualnie klub poszukuje sponsorów na wyjazd, który wypada już 30 czerwca - mówi trenerka Renata Naczaj. - Turniej potrwa do 6 lipca i będzie rozgrywany pod patronatem największej organizacji promującej walki MMA - UFC i jest obserwowany przez skautów największych światowych organizacji promujących zawodowe walki MMA. Zawodnicy, którzy pokażą się tam z dobrej strony będą mieli wyjątkową i niepowtarzalna szansę na wyrobienie dobrych kontaktów, a może nawet zdobycie kontraktu zawodowego w tej najtrudniejszej na świecie dyscyplinie sportu."

Aleksandra Milczarek zasługuje na wsparcie. Niestety starosta wołomiński nie jest zainteresowany taką promocją i odmówił dofinansowania. Na wysokości zadania stanął natomiast burmistrz Kobyłki, który w części finansuje wyjazd. Jednak to wciąż za mało...
Na Facebooku zdesperowana Ola utworzyła wydarzenie, w którym nawołuje internautów do wsparcia. Czy uda jej się zebrać niezbędne środki? Jestem pewna, że znajdą się firmy, które będą zainteresowane promocją za oceanem i pomogą młodej zawodniczce spełnić jej marzenia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.