Facebook Google+ Twitter

Aleś Bialacki ofiarą polskiej i litewskiej głupoty

Skazanie Alesia Bialackiego było możliwe dzięki informacjom o polskich i litewskich kontach opozycjonisty, przekazanym stronie białoruskiej, przez prokuraturę polską oraz Ministerstwo Sprawiedliwości Litwy.

Polscy i litewscy prokuratorzy mają krótką pamięć. Nie pamiętają jak ich ojczyzny nie tak dawno były pod okupacją ZSRR. Litwini przez setki lat nie mający swej państwowości starają się jak mogą zrealizować u siebie państwo narodowe. Często wbrew rozumowi i rozsądkowi politycznemu. Zmienianie wszystkich nazwisk na zgodne z litewską pisownią, niezgodne z normami UE zasady uczenia w szkołach innych języków, nastawiają tylko źle do tego niewielkiego narodu, tak Rosjan jak i Polaków. Wydanie Łukaszence rzekomych dowodów przestępstwa, popełnionego przez czołowego i znanego na świecie opozycjonisty Alesia Bialackiego dowodzą, albo złej woli albo ignorancji Litwinów. A może zależy im na dobrych notowaniach u Łukaszenki? To już zakrawałoby na absurd.Jeżeli Litwinów w jakiś sposób tłumaczy (nie usprawiedliwia oczywiście) słabość ich państwowości i brak obeznania z europejskimi procedurami, to absolutnie nic nie tłumaczy wydania dokumentów obciążających Bialackiego przez Polskę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Wrzucone wszystko do jednego kotła i nawet nie powstał bigos tylko flaki.
"Jeżeli Litwinów w jakiś sposób tłumaczy (nie usprawiedliwia oczywiście) słabość ich państwowości i brak obeznania z europejskimi procedurami, to absolutnie nic nie tłumaczy wydania dokumentów obciążających Bialackiego przez Polskę" - przypomina mi to słynne Polakowi ukraść krowę to źle, Litwina to też spotkało to dobrze mu tak..

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.