Facebook Google+ Twitter

Alessandro Del Piero "Gramy dalej". Kolejna autobiografia od Wydawnictwa SQN!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-04-23 11:59

Już wkrótce oferta książek sportowych Wydawnictwa SQN wzbogaci się o nową pozycję! Tym razem chodzi o autobiografię gwiazdy Juventusu, Alessandra Del Piero, wydaną wspólnie z redakcją JuvePoland. Premiera książki odbędzie się 8 maja. Polskie wydanie jest pierwszym przekładem autobiografii Del Piero na świecie!

 / Fot. Wydawnictwo SQN"Gramy dalej" to precyzyjne i szczere podsumowanie dotychczasowej kariery kapitana klubu Juventus, który bez wątpienia jest wielką gwiazdą futbolu. Podczas swojej dotychczasowej kariery rozegrał 705 meczów i zdobył 289 bramek, w tym mistrzostwo świata dla Włoch w 2006 roku.

W "Gramy dalej" udowadnia, że mimo sławy jest obecnie taki sam jak wtedy, gdy opuszczał rodzinną miejscowość, żeby walczyć na wielkich boiskach. Wciąż najważniejsze są dla niego pasja, przyjaźń, uczciwość, duch drużyny, poświęcenie i wyzwanie. Jest uwielbiany przez miliony kibiców i szanowany przez kolegów z zespołu, których przez wiele lat jako kapitan drużyny prowadził do zwycięstwa.

Tytuł, jaki piłkarz wybrał dla swojej autobiografii, jest dowodem na to, że nadal chce się rozwijać, chce grać dalej. Pokolenie młodszych piłkarzy nie jest dla niego konkurencją. Del Piero wciąż prezentuje na boisku niesamowitą wirtuozerię, entuzjastycznie walcząc od początku do końca i dając z siebie wszystko.

Informacja o autorze:
Alessandro del Piero to kapitan włoskiego klubu piłkarskiego Juventus – drużyny, z którą związany był przez dwadzieścia ostatnich lat i z którą wygrał wszystko, co było do wygrania. Wielokrotnie reprezentował Włochy w piłkarskich mistrzostwach świata, a w 2006 roku zdobył Puchar Świata na Mundialu w Niemczech.

"Gramy dalej"
Giochiamo Ancora

Autor: Alessandro Del Piero
Tłumaczenie: Marcin Nowomiejski
Język oryginału: włoski
Wydawnictwo: SQN
Liczba stron: 192 + 8 wkładka zdjęciowa
Data wydania: 8 maja 2013
Cena: 39,90 z VAT

Wydawca w Polsce:
Sine Qua Non - Wydawnictwo SQN powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom jest publikowanie książek "z pasją". Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną a jeszcze kolejny po prostu literaturą. Jednak każdy z nich ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książkę.

W oparciu o te założenia działa Sine Qua Non. Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa można znaleźć książki o piłce nożnej, sztuce współczesnej, serialowe oraz inne, które są realizacją pasji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.