Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1542 miejsce

Alexander Skarsgard, aktor z "Czystej Krwi" w Złotych Tarasach

Szwedzki aktor i reżyser, gwiazda zyskującego coraz większą popularność serialu "Czysta Krew", odwiedził wczoraj Multikino w Złotych Tarasach, gdzie spotkał się z fanami.

 / Fot. SMSpotkanie rozpoczęło się, z kilkuminutowym opóźnieniem (aktora zatrzymał korek), o godzinie 17.30 i potrwało godzinę. Odbyło się ono w zamkniętym na tę okazję klubie 35 mm. Można powiedzieć, że było to spotkanie dla wybrańców: zaproszonych osób nie było więcej niż 20, były to same panie (jak nietrudno się domyślić), laureatki konkursu HBO na najlepszego recenzenta produkcji stacji oraz kilka dziennikarek (w tym wysłanniczka Wiadomości24). Aktor zamienił z fankami kilka ciepłych słów i odpowiedział na ich pytania, rozdał autografy i pozwolił się z nimi sfotografować. Otrzymał również upominki, w tym butelkę Żubrówki (polskie fanki nie zawiodły).

Kolejnym punktem programu był przedpremierowy pokaz dwóch odcinków najnowszej serii serialu "Czysta Krew", gdzie Skarsgard odgrywa rolę wiekowego i niesamowicie pociągającego wampira Erica - szeryfa wampirzego półświatka z miasteczka Bon Temps. Pokaz poprzedzony został wywiadem z aktorem.

Podczas wywiadu aktor zwierzył się, że postać Erica jest mu w jakiś sposób bliska, co umożliwia mu odegranie jej, bo dzięki temu wierzy w jej emocje i utożsamia się z nią, co czyni jego grę bardziej wiarygodną. Zdradził także, że pod koniec listopada ruszą prace nad kolejnym sezonem, przyznając równocześnie, że nie może się tego doczekać, ponieważ stęsknił się już za serialowymi kolegami, z którymi do tej pory zdążył się już bardzo zżyć

Trudno rozpoznać w prawdziwym aktorze postać, którą odgrywa w serialu. Eric jest zimny i  / Fot. SMbezwzględny, choć w głębi siebie pielęgnuje pozostałe z ludzkiego życia człowieczeństwo. Skarsgard jest natomiast człowiekiem uroczym i dowcipnym. Podczas wywiadu poprzedzającego pokaz sala kinowa, w której miał on miejsce, wybuchała raz po raz śmiechem, gdyż aktor, mając pewne trudności ze skupieniem się na rozmówczyni, machał do swoich fanek zasiadających na widowni bądź zagadywał do tłumacza, gdy po chwili usilnego wypatrywania udało mu się go w końcu zlokalizować.

Pokaz zakończył się kilka minut po godzinie 20:30. Po nim uczestnicy zaproszeni zostali do klubu Platinium na afterparty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

aniołeq
  • aniołeq
  • 13.10.2010 21:49

Na afterparty w Platinium uczestnicy pokazu nie byli zaproszeni [tylko elita]... uczestników zaprosozno na poczęstunek do 35 mm

Komentarz został ukrytyrozwiń

lubie go, tak jak i ten dosc dziwny serial :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
pani_magister
  • pani_magister
  • 30.09.2010 01:52

Racja cleo, święta racja!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Agarwaen
  • Agarwaen
  • 29.09.2010 16:44

O boru liściasty, dziewczyny jak ja wam zazdroszczę :) Mam nadzieję, że doczekamy kiedyś w Polsce conwentu z prawdziwego zdarzenia *marzy o panelu z Alexem* :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
cleo
  • cleo
  • 29.09.2010 16:02

"uczestnicy" to trochę za duże słowo, biorąc pod uwagę fakt, że zaproszenia na afterparty mieli tylko wysoko postawieni notable ;)

a "rozdał autografy i pozwolił się z nimi sfotografować" brzmi, jakby robił te zdjęcia z autografami ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.