Facebook Google+ Twitter

Alfred Gislason - José Mourinho piłki ręcznej?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-05-18 22:21

Alfred Gislason jak José Mourinho? EHF właśnie wszczął dochodzenie w sprawie trenera THW Kiel, który zarzucił arbitrom stronniczość w meczu z Barceloną.

Winą, za przegraną w dwumeczu z Barceloną w ćwierćfinałach EHF Ligi Mistrzów, szkoleniowiec THW Kiel, obarcza duńskich sędziów: Martina Gjedinga i Madsa Hansena. Islandczyk twierdzi, że to właśnie ich decyzje doprowadziły do porażki jego zespołu, a przez co do wyeliminowania "Zebr" z Final Four Ligi Mistrzów.

Gislason zasugerował, że w interesie Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF) leżało to, aby nie dopuścić kolejnej niemieckiej drużyny do finału, po tym, jak awanse wywalczyły ekipy Rhein Neckar Loewen i HSV Hamburg.

Prawdopodobnie EHF narzuci na wzburzonego trenera karę finansową lub odsunie go od udziału w kilku przyszłych spotkaniach THW Kiel o randze europejskiej.

Warto też wspomnieć, że owa sędziowska para została wytypowana przez Europejską Federację Piłki Ręcznej do poprowadzenia meczów podczas Final Four EHF Ligi Mistrzów, który odbędzie się pod koniec maja w niemieckiej Kolonii.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.