Facebook Google+ Twitter

"Alicja w Krainie Czarów". Premiera filmu niemego z muzyką na żywo

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-04-25 12:41

Już 12 maja odbędzie się pokaz premierowy filmowego koncertu - Alicja w Krainie Czarów z muzyką i dubbingiem na żywo w wykonaniu grupy NIEMY MOVIE w kinie ALCHEMIA.

 / Fot. PlakatW sobotę, 12 maja, o godz. 19.00 w kinie Alchemia odbędzie się pokaz jednej z pierwszych adaptacji popularnej powieści Lewisa Carrolla pt: „Alicja w Krainie czarów” z towarzyszącą jej nową aranżacją muzyczną oraz dubbingiem wykonywanym na żywo przez grupę NIEMY MOVIE. Warto dodać, ze będzie to pokaz PREMIEROWY, nigdzie wcześniej nie wykonywany, będący nowością w repertuarze NIEMY MOVIE!

Zapraszamy na niezwykły powrót do początków kina - proponujmy stare obrazy w nowej formie!

Zespół Niemy Movie powstał w 2008 r. z inicjatywy Michała Koncy, organizatora festiwalu EFEMKA. Na zamówienie festiwalu zespół stworzył ścieżkę dźwiękową do filmu „Zaginiony Świat”. W 2009, także na zamówienie EFEMKA, opracował ścieżkę dźwiękową do „Upiora w Operze” Carla Laemmle. W 2010 roku, tym razem dla praskiego klubu Sen Pszczoły, powstała ścieżka dźwiękowa do filmu „The Freshmen” Harolda Lloyda. W czerwcu 2011 do ich repertuaru wszedł film „Znak Zorro” Freda Niblo.

Bilety na premierę kosztują: 20 zł (przedsprzedaż w kinie Alchemia w godzinach otwarcia kina oraz online przez Ekobilet) od 23 kwietnia do 11 maja oraz 25 zł
- w dniu koncertu.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.