Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23137 miejsce

Alicja Węgorzewska-Whiskerd gościem Wiadomości24

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2011-09-21 17:47

Alicja Węgorzewska-Whiskerd niezależna kandydatka na posła z Warszawy, startująca z list PSL przyjęła nasze zaproszenie do "Podwieczorku z W24".

 / Fot. materiały prywatne, źródło: www.alicjawegorzewska.euZ Alicją Węgorzewską spotkamy się w czwartek 29 września o godz. 16. Będzie reprezentować Polskie Stronnictwo Ludowe. Zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach.

Alicja Węgorzewska-Whiskerd jest polską śpiewaczką operową, śpiewającą mezzosopranem. W swoim repertuarze ma kilkanaście partii operowych. Koncertuje na całym świecie, uczestniczy w wielu międzynarodowych festiwalach i galach operowych.

W 2001 roku nagrała ścieżkę dźwiękową do filmu "Wiedźmin", za która uzyskała status złotej płyty. Od marca 2011 zasiada w jury programu "Bitwa na głosy" u boku Wojciecha Jagielskiego i Grażyny Szapołowskiej. Można ją spotkać również na deskach Teatru Polonia, gdzie widzowie podziwiają ją w zabawnym monologu "Diva for rent".

Pośród tylu zajęć Alicja Węgorzewska znalazła czas na politykę. Odpowie na Wasze pytania już w czwartek 29 września, o godz. 16.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

Gerard Stenc
  • Gerard Stenc
  • 30.09.2011 01:19

Oczywiście kocham śpiewaczki .Ostatnią pamiętam Armanowską z Pruszcza Gd.Cudowna

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prosimy, abyście zadawali pytania wcześniej:) Niektórych nie mieliśmy okazji zadać, gdyż dodane były za późno...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Śpiewaczka operowa u szczytu kariery, z kontraktami zagranicznymi -
startująca na posła z partii, której (wg.Wikipedii)"Podstawy programu... oparte są na zasadach doktryny agraryzmu. PSL opowiada się za interwencjonizmem państwowym (zwłaszcza w rolnictwie) i za zwolnieniem tempa prywatyzacji."

Pytanie brzmi: czy zabiega Pani o głosy wyborców, ponieważ traci własny?
Bo ten start to polityczna anegdota i sceniczny falset.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy Pani kandydatura do Parlamentu jest przez Panią traktowana poważnie? Czy wyłącznie jako świetny sposób na zdobycie dodatkowego elektoratu dla PSL a przy tym wspaniała autoreklama Pani osoby???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy uważa Pani,że łączenie polityki z Pani monodramem to był dobry pomysł?
Publiczność ta oczywiście poza Vip przyszła na Pani monodram...a otrzymali ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu WIEC PSL.........nie boi sie Pani,że to wydarzenie może trochę zburzyć Pani wizerunek jako artystki...Czy Teatr jest odpowiednim miejscem na takie wydarzenia???
Dlaczego obecność członków PSL było ważniejszym wydarzeniem od samego przedstawienia???Czy to nie jest propaganda...i tworzenie sztucznego wizerunku Pawlaka??? Kosztem Pani osoby...

Komentarz został ukrytyrozwiń
kojak
  • kojak
  • 29.09.2011 16:24

Czym pani zajmuje na co dzień????

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy Pani zdaniem wczorajsza Gala Divy For Rent w warszawskiej Polonii to dobry sposób na skuteczna Pani kampanię??? Czy też obecność VIPów z PSL na tej uroczystości miała poprawić ich wizerunek???
Wypraszanie widzów z miejsc przez nich wykupionych moim zdaniem nie jest eleganckie. Czy miała Pani na to jakiś wpływ...Czy nie sadzi Pani,że w oczach Pani fanów wypadło to fatalnie....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odnoszę wrażenie,że PSL przestraszyło się,że faktycznie może Pani wejść do Sejmu. Chyba nie do końca zdawali sobie sprawę z Pani wiedzy doświadczenia i wszystkich innych cech...Czy w związku z tym PSL wymógł na Pani zwolnienie w kampanii???

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy nie sadzi Pani,że jest Pani w tej kampanii wyłącznie ŁADNYM KWIATKIEM DO KOŻUCHA PSL???

Komentarz został ukrytyrozwiń
Małgosia
  • Małgosia
  • 29.09.2011 14:45

Kim Pani jest?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.