Facebook Google+ Twitter

Alior Sync będzie współpracował z T-Mobile. Klienci: "Pora się zbierać"

Nowy projekt Alior Sync i T-Mobile ma ruszyć już w pierwszej połowie 2014 roku. Michał Hucał, który jest współautorem tego przedsięwzięcia, zapewnia, że umowy oraz ceny za usługi bankowe nie ulegną zmianie, a klienci nie mają podstaw do obaw. Jak jest naprawdę?

Alior Sync znika z rynku. Nowy bank we współpracy z T-mobile rozpocznie swoją działalność jeszcze w tym roku / Fot. http://www.sync.pl/"W pierwszej połowie roku chcemy zaoferować coś unikatowego naszym klientom" – Rzeczpospolita przytacza wypowiedź Michała Hucała, wiceprezesa Alior Banku. Według niego klienci mogą spać spokojnie, bowiem zmiany będą, ale na lepsze. Klienci pozostaną na starych warunkach zawartych umów, jednak zyskają nowe profity.

Szczegóły są na razie nieznane. Wiadomo jednak, że marka przestanie istnieć. Celem zawarcia umowy z T-Mobile jest pozyskanie 2 mln klientów w ciągu pięciu lat. Projekt ten ma łączyć korzyści wynikające ze współpracy banku i firmy telekomunikacyjnej. Autorzy tego przedsięwzięcia zapewniają, że w ofercie znajdą się najnowocześniejsze rozwiązania technologii internetowej i mobilnej, a także bankowości transakcyjnej.

Jednak mimo zapewnień, klienci mają obawy. "Najwyższa pora się zbierać - zlikwidowali wszystkie plusy. I teraz PRZYMUSOWE włączenie. Niestety T_Mobile ma najbardziej "niesympatyczną" obsługę (po kolei wycofuję wszystkie telefony - całej rodziny)" - napisał użytkownik na Wirtualnych Mediach. Internauci, którzy posiadają swoje konto w Alior Syncu, również rozważają rozwiązanie umów. Obietnice składane przez dyrektora i wiceprezesa nie są wystarczające. Wśród komentarzy na portalu Bankier.pl znajduje się taka opinia: "Część pewnie konta zlikwiduje, ale część ludzi zostanie i będzie płacić prowizje i opłaty. Na początku groszowe kwoty, potem coraz wyższe i wyższe. Przyzwyczajenie klientów jest największym sprzymierzeńcem banków".

Alior Sync to bank internetowy, który szybko zyskał popularność. Dzięki innowacyjności klienci mogli korzystać z bankowości elektronicznej, nie wychodząc z domu. W skrócie: szybko i wygodnie. Jak podaje serwis Wirtualna polska, Alior dostał nagrodę w prestiżowym konkursie Global Banking Innovation Awards. Natomiast w rankingu wp.pl oraz Expandi zajął pierwsze miejsce jako najlepszy bank.

Umowa o współpracy między Alior a T-mobile została podpisana w grudniu 2013 roku. O decyzji poinformowano podczas prezentacji rocznych wyników.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.