Facebook Google+ Twitter

Allison Cameron - młoda, piękna, idealistka

Czy młoda i piękna kobieta musi być jednocześnie głupia? Allison Cameron udowadnia, że tak nie jest.

Dr. House - sezon drugi / Fot. Fot. materiały dystrybutoraAllison Cameron jest młodą i piękną kobietą, którą dr House wybrał do swojego zespołu, tylko ze względu na wygląd. Zadziwiające jest to, że nigdy tej decyzji nie żałował, bo bohaterka na każdym kroku udowadnia mu, że za ładną buzią kryje się również inteligencja i charakter.

Cameron okazuje się najbardziej ludzka z całego zespołu i zawsze wpierw myśli o pacjencie. Nie pozwala zapomnieć innym, że to jest nie tylko kolejna zagadka do rozwiązania, ale także żywy człowiek, który odczuwa ból. Może dzięki temu jest mi tak bliska. Tak jak i ja zmaga się z wieloma przeciwnościami losu, a mimo to wierzy w siebie i realizuje się zawodowo.

Cameron jest idealistką, wierzy że wszystko można naprawić i każdego uratować, ale to właśnie dzięki poświęceniu staje się doskonałym lekarzem. Jest też jedyną osobą, która lubi House’a, naiwnie myśląc że można go zmienić. Nieświadomie to właśnie ona zmienia się pod jego wpływem. Uczy się walczyć o swoje i staje się pewniejsza siebie.

Cameron jak każdy popełnia błędy chociażby sam fakt podkochiwania się w House’ie. Ciężko ją jednakże za to winić, gdyż Gregory House jest niesamowicie interesującym i intrygującym mężczyzną. Również dla mnie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.