Facebook Google+ Twitter

Alpine Snowboard Team Poland pod "skrzydłami" Wiadomości24!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-11-07 16:13

Współautorzy: Wojciech Martyński

Wiadomości24 objęły patronat nad Alpine Snowboard Team, który chce pomagać młodym sportowcom, promować snowboard w Polsce i reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej. Poznajcie historię i cele AST Poland!

 / Fot. AST PolandAST - Alpine Snowboard Team powstał w odpowiedzi na zmieniające się realia i wyzwania stające przed współczesnym sportem kwalifikowanym. Inicjatywa jest manifestacją nowego podejścia i myślenia w kontekście sportu zawodowego, jest zerwaniem z mentalnością bierną, oczekującą na rządową dotację. Młodzi sportowcy z AST wzięli sprawy w swoje ręce i zamierzają aktywnie zabiegać o środki finansowe w oparciu o zasady rynkowe i nowoczesny marketing, w którym wszyscy partnerzy wspierający Team będą mogli liczyć na znaczące korzyści.

Serwis Wiadomości24 został oficjalnym Patronem Medialnym Teamu. Najlepsi polscy zawodnicy w snowboardzie alpejskim nie dostają ani złotówki na szkolenie. By nie rezygnować z marzeń i dążyć do poziomu światowej elity na twardej desce, zawodnicy AST Teamu postanowili postawić na własną inicjatywę i samemu znaleźć środki na szkolenie.

Założycielami grupy są:

Andrzej Gąsienica-Daniel - Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów, aktualnie 2-gi na liście światowej FIS z Polaków, powołany do Kadry Narodowej PZS.

Tomasz Kowalczyk - Mistrz Polski PGS Młodzieżowców, Medalista Mistrzostw Polski Seniorów, aktualnie 1-szy na liście światowej FIS z Polaków, Powołany do Kadry Narodowej PZS.

 / Fot. AST PolandAndrzej i Tomek pokazują, że trzeba brać sprawy w swoje ręce! "Głównym celem działań jest doskonalenie naszych umiejętności oraz reprezentowanie naszego kraju na arenie międzynarodowej przez co chcemy przyczynić się do rozpowszechnienia snowboardu w Polsce. Bierzemy udział w całorocznym cyklu treningowym zarówno w kraju jak i w zagranicznych ośrodkach zimowych takich jak lodowce Hintertux czy Stubai w Austrii" - mówi Andrzej Gąsienica-Daniel.

Z uwagi na fakt, iż działając w izolacji ciężko jest osiągnąć sukces i odpowiednie nagłośnienie swoich osiągnięć, sportowcy zwrócili są o pomoc w promowaniu Alpine Snowboard Teamu do najbardziej liczących się serwisów internetowych, za pośrednictwem których będą w najbliższym sezonie zimowym informowali o sukcesach sportowych, a także udzielali porad miłośnikom snowboardu.

Jednym z priorytetów Teamu jest nawiązanie współpracy ze sponsorami. Więcej informacji w tej kwestii znajdziecie Państwo tutaj lub team@astpoland.com.
Zapraszamy również na nasz FanPage na portalu Facebook, gdzie klikając "lubię to" będziecie zawsze na bieżąco informowani o tym, co słychać w świecie snowboardu alpejskiego.

Wiadomości24 trzymają kciuki za naszych "podopiecznych" :)! Powodzenia!

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Krzysztof J.
  • Krzysztof J.
  • 08.11.2011 13:59

Mam dość skandali w PZS, mam nadzieje że chłopakom się uda. Powodzenia!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.