Facebook Google+ Twitter

Alternatywa dla wydziału aktorskiego "filmówki"?

Joanna Koroniewska, Zbigniew Hołdys, Dorota Stalińska – to tylko trzy spośród wielu znanych postaci filmu, teatru i estrady, które będą prowadzić zajęcia aktorskie w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.

Wielu młodych ludzi marzy o karierze w telewizji, teatrze lub na estradzie. Jednak nie wszyscy chętni dostają się do łódzkiej "filmówki". Niestety, liczba miejsc jest tam bardzo ograniczona, dlatego m.in. z myślą o takich osobach powstaje studium aktorskie w WSHE w Łodzi. 3,5-letnie studia aktorskie na kierunku kulturoznawstwo powstają z myślą o tych, którzy marzą o karierze telewizyjnej, teatralnej lub estradowej.

Na liście wykładowców znajdą się: Mirosława Marcheluk, Stanisław Zygmunt, Agnieszka Fatyga, Zbigniew Suszyński, Marta Klubowicz, czy Grażyna Barszczewska. Opiekunem studiów jest profesor Bogusław Semotiuk.

Studenci tego kierunku będą też uczestniczyć w castingach do PATIO TV, wyspecjalizowanego kanału telewizyjnego nadawanego z Łodzi, którego start planowany jest na 2008 r.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.