Facebook Google+ Twitter

Altkom Akademia Partnerem Roku 2013 Microsoft

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-03 11:23

Na corocznym spotkaniu partnerów Microsoft, firma Altkom Akademia została wyróżniona tytułem Partnera Roku 2013 w kategorii Learning Center.

Przyznany tytuł jest potwierdzeniem doskonałych rezultatów, jakie osiąga Altkom Akademia w szerzeniu wiedzy dotyczącej produktów Microsoft. Spotkanie odbyło się na początku października w Serocku pod Warszawą.
Tytuł „2013 - Partner of the Year - Learning Center” przyznawany jest przez Microsoft ośrodkowi szkoleniowemu, który w wyznaczonym okresie odnotował najlepsze wyniki w zakresie liczby przeszkolonych słuchaczy w obszarze szkoleń autoryzowanych Microsoft oraz przeprowadzonych egzaminów certyfikowanych. Altkom Akademia okazała się numerem jeden w Polsce, a także zajęła wysokie drugie miejsce wśród firm szkoleniowych w krajach Europy Środkowej i Wschodniej.
„Altkom Akademia zapewnia dostęp do wszystkich autoryzowanych szkoleń i certyfikowanych egzaminów firmy Microsoft w 12 miastach w Polsce. Takimi możliwościami mogą się pochwalić tylko nieliczne firmy szkoleniowe na rynku. Przyznany tytuł to docenienie naszej pracy, a także dowód wysokiej jakości szkoleń Altkom Akademii, które znajdują szerokie uznanie na rynku” – powiedziała Lidia Grzywacz, szef zespołu odpowiedzialnego za technologie Microsoft w Altkom Akademii.
Altkom Akademia jest jednym z nielicznych Autoryzowanych Ośrodków Szkoleniowych Microsoft, który posiada najwyższy status partnerstwa – Gold - w programie Microsoft Partner Network. „Powyższy status daje gwarancję rozległej wiedzy firmy na temat technologii, wdrożeń i rozwiązań Microsoft. Altkom Akademia spełnia wszystkie wymagania stawiane uczestnikom programu partnerskiego – m.in. zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę trenerską” – potwierdza Patrycja Gołębiewska, opiekun Autoryzowanych Ośrodków Szkoleniowych Microsoft.
„Widać, jak Altkom Akademia rozumie zmieniające się potrzeby rynku i szybko na nie reaguje. Od kiedy jestem szefem Działu Rozwoju Biznesu i Organizacji Partnerskich w Polsce, obserwuję jak Altkom kreatywnie i elastycznie podchodzi do Klientów i demonstruje prawdziwe zaangażowanie we współpracę z Microsoft” – dodaje Małgorzata Gryz z polskiego oddziału Microsoft.

O Altkom Akademii S.A.
Altkom Akademia jest wiodącą na polskim rynku firmą szkoleniową. Od ponad 20 lat aktywnie uczestniczy w podnoszeniu wartości kapitału ludzkiego w organizacjach poprzez dostarczanie najlepszej jakości usług edukacyjnych. Dostosowana do realiów i potrzeb rynkowych, kompleksowa oferta szkoleń oraz niespotykana w skali kraju baza logistyczna, przekonały już ponad 360 tysięcy osób – uczestników szkoleń Altkom Akademii.
Oferta edukacyjna firmy obejmuje ponad 600 szkoleń z zakresu doskonalenia umiejętności osobistych i społecznych, zarządzania organizacją, projektami, analizy procesów biznesowych a także prawa, finansów i kadr. W ofercie znaczne miejsce zajmują również szkolenia przeznaczone dla użytkowników i profesjonalistów IT.

Kontakt dla prasy
Elżbieta Con
Dyrektor Marketingu Altkom Akademia S.A.
tel. (+48 22) 460 52 39
kom. 664 002 830
elzbieta.con@altkom.pl
(Marta Kęska)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.