Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17200 miejsce

Alvaro Soler – debiutancki album Eterno Agosto

Alvaro Soler kataloński wokalista i gitarzysta, zaskoczył słuchaczy debiutanckim albumem.

Okładka płyty Alvaro Soler - Eterno Agosto. / Fot. Fot: Okładka płyty Alvaro Soler - Eterno Agosto.Alvaro Soler, w minionym roku zaskoczył wszystkich słuchaczy wydając ciepłą, taneczną i optymistyczną płytę. Alvaro Soler to kataloński wokalista i gitarzysta, który urodził się w Barcelonie, dorastał w Tokio, a obecnie mieszka i pracuje w Berlinie.
Prawdziwą przygodę z muzyką rozpoczął w 2010 roku, kiedy wraz z bratem założył zespół i odnosił pierwsze sukcesy.

Album „Eterno Agosto” powstał w Berlinie, jak i w rodzinnej Barcelonie. Singlem stała się piosenka "El Mismo Sol", która latem zdobywała listy przebojów prawie w całej Europie, a teledysk do piosenki był jednym z najczęściej oglądanym video-clipów w tym czasie.

Współpraca z Jennifer Lopez
Piosenka została odebrana dobrze nie tylko przez słuchaczy, ale także przez wokalistkę i aktorkę Jennifer Lopez, która zaproponowała Alvarowi współpracę i nagranie wyżej wymienionej piosenki w nowej wersji, w duecie. Piosenka nagrana razem z Jennifer Lopez była dla Alvaro sporym zaskoczeniem. Miał on w planach nagrywanie w Ameryce Północnej, ale jak sam przyznał, nie było to łatwe. Dlatego nagranie z Jennifer było otwarciem drzwi do dalszej kariery.

Alvaro na początku śpiewał w języku angielskim, napisał nawet piosenkę po niemiecku. Jednak to hiszpański, stał się głównym językiem, w którym wykonane są utwory na jego płycie. To był strzał w dziesiątkę, bo album został dobrze odebrany przez fanów w Europie i na całym świecie.


Alvaro Soler - Agosto
Alvaro Soler - Agosto

Alvaro Soler - El Mismo Sol
Alvaro Soler - El Mismo Sol


Przeczytaj cały tekst:
Przeczytaj cały tekst: Alvaro Soler – debiutancki album Eterno Agosto

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.