Facebook Google+ Twitter

Ambasador Indii w Kupcu Poznańskim już 21 maja

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-05-13 22:32

W dniach od 21 do 30 maja br. w Kupcu Poznańskim odbędą się targi "Made in India". Gościem honorowym będzie Ambasador Indii w Polsce, Pan Deepak Vohra, który dokona uroczystego otwarcia.

Targi "Made In India" rozpoczną się w piątek 21 maja i potrwają do niedzieli 30 maja. W tym czasie korytarze Kupca Poznańskiego wypełnią się stoiskami handlowymi oferującymi oryginalne, indyjskie produkty, jak m.in.: wyroby bambusowe, bednarskie, rękodzieła wykonane z drewna i papieru, biżuterię ze złota, srebra oraz diamentów, prawdziwą indyjską herbatę, kadzidełka, tkaniny, suknie oraz wiele innych, orientalnych wyrobów.

Już samo otwarcie targów będzie niecodziennym wydarzeniem. Gościem honorowym będzie sam Ambasador Indii w Polsce, Pan Deepak Vohra, który nie tylko dokona uroczystego otwarcia wystawy, ale będzie odpowiadał na pytania o kulturę i politykę indyjską, które padną ze strony widowni. Na to wydarzenie Kupiec Poznański zaprasza w piątek 21 maja o godzinie 11.00. Dodatkowo, pierwszego dnia targów obejrzeć będzie można pokaz orientalnego tańca indyjskiego.

Targi "Made In India" odbędą w dniach od 21 do 30 maja 2010 w Centrum Handlowo-Biurowym Kupiec Poznański w Poznaniu przy placu Wiosny Ludów 2. Organizatorem wydarzenia jest Global Consulting Group.

Zuzanna Szymańska
Materiał opublikowany pierwotnie na co jest grane.pl

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.