Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5405 miejsce

Ambasadorki na III Kongresie Gospodarczym w Katowicach

Podczas pierwszego dnia III Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach 16 września odbyło się Uroczyste wręczenie certyfikatów nowych 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet.

Magdalena Holeksová dyrektor Czesko - Polskiej Izby Gospodarczej z Republiki Czeskiej. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówAmbasada Przedsiębiorczości Kobiet to Polska organizacja zajmująca się wspieraniem działalności gospodarczej oraz promowaniem działalności naszych biznesmenek na terenie kraju poza granicami.

Podczas Kongresu Ambasada Przedsiębiorczości Kobiet, która jest partnerem organizatorów ds. przedsiębiorczości kobiet, odbyła debatę pt. „Przedsiębiorczość Kobiet 2020 - 5 Filarów dla Wzrostu”. W debacie wzięła udział Urszula Ciołeszyńska.Nagrodzona Małgorzata Klimczyk - szkoleniowiec i mentor z Krakowa oraz Urszula Ciołeszyńska. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków

Poseł Elżbieta Achinger z Wieliczki. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO KrakówW czasie katowickich uroczystości po raz pierwszy nadane zostały jedenaście nominacje na Honorowych Ambasadorów
Przedsiębiorczości Kobiet dla wybitnych kobiet z Chorwacji, Czech, Rosji, Indii, Wielkiej Brytanii oraz Rumunii.

100 nowych Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet 2013 i 11 honorowych:Uczestniczki konferencji. Uczestniczki konferencji. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków
1. Adamczyk Agata – Małopolskie
2. Adamczyk Małgorzata – Świętokrzyskie
3. Adamek Agnieszka – Opolskie
4. Bębenek Monika – Opolskie
5. Biegesz Daria – Śląskie
6. Bromboszcz Joanna – Dolnośląskie
7. Brukszo Agnieszka – Mazowieckie
8. Bydałek Zofia – Wielkopolskie
9. Ciesielska Jolanta – Mazowieckie
10. Cieślikowska Justyna – Mazowieckie
11. Dacko-Pikiewicz Zdzisława – Śląskie
12. Dakowska Maria Jolanta – Mazowieckie
13. Dąbrowska Anna – Mazowieckie
14. Dobosz-Sztuba Alina – Wielkopolskie
15. Dołęcka Małgorzata – Śląskie
16. Draga Sonia – Śląskie
17. Drohomirecka Zofia – Małopolskie
18. Drwięga Grażyna – Śląskie
19. Dudzińska Kinga – Podkarpackie
20. Fijałkowska Magdalena – Mazowieckie
21. Flasza Anna – Mazowieckie
22. Gąsiorowska Małgorzata – Mazowieckie
23. Giza Małgorzata – MałopolskieNagrodzona Małgorzata Giza Prezes Spółdzielni Socjalnej Przystań w Raciechowicach województwo Małopolskie. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków
24. Górska Magdalena – Wielkopolskie
25. Hawryńska Anita Ida – Mazowieckie
26. Hejka Anna – Mazowieckie
27. Jaglarz Izabela – Śląskie
28. Jakubowska Grażyna – Wielkopolskie
29. Jama-Voigt Ludmiła – Śląskie
30. Janczewska-Radwan Anna – Mazowieckie
31. Jonas Teresa – Śląskie
32. Kaczor Beata – Opolskie
33. Kamińska Ewa – Wielkopolskie
34. Kasztelaniec Elżbieta – MałopolskieNagrodzona Elżbieta Kasztelaniec - mikrobiolog z Krakowa i Urszula Ciołeszyńska. / Fot. Fot.Henryk Czechowski BINFO Kraków
35. Katende Dorota – Pomorskie
36. Kijanka Anita – Świętokrzyskie
37. Klimczyk Małgorzata – Małopolskie
38. Kluczna Alicja – Śląskie
39. Knap Barbara – Mazowieckie
40. Kolisz Anna – Podkarpackie
41. Kossmann Iwona – Mazowieckie
42. Kotwica Małgorzata – Łódzkie
43. Kowalewska-Kulawinek Kama – Wielkopolskie
44. Krajewska Anna – Mazowieckie
45. Kudyba Teresa – Kujawsko-Pomorskie
46. Kwaśnik Jolanta – Pomorskie
47. Lin-Iwanejko Yajia – Mazowieckie
48. Loska Agnieszka – Śląskie
49. Lubacz Violetta – Mazowieckie
50. Maciejak Krystyna – Łódzkie
51. Malinowska-Parzydło Joanna – Mazowieckie
52. Marchewka Małgorzata – Mazowieckie
53. Marcinkowska-Bąk Agnieszka – Mazowieckie
54. Mastalska Dorota – Małopolskie
55. Micińska Grażyna – Śląskie
56. Myszkowska Natalia – Mazowieckie
57. Nietyksza Anna Katarzyna – Mazowieckie
58. Nowak Katarzyna – Opolskie
59. Ochmańska Beata – Śląskie
60. Okularczyk Joanna Ewa – Śląskie
61. Ostrowska Beata Anna – Łódzkie
62. Pavluchenko Natasha – Śląskie
63. Pawlicka-Jaworska Weronika – Śląskie
64. Pełka Elżbieta – Mazowieckie
65. Pęska-Formela Anna – Mazowieckie
66. Pietras Danuta – Śląskie
67. Pietrzak Aneta – Mazowieckie
68. Pilot Katarzyna – Śląskie
69. Piotrowska Iwona – Mazowieckie
70. Piotrowska Joanna – Mazowieckie
71. Płyszewska Barbara – Warmińsko-Mazurskie
72. Rej Irena – Mazowieckie
73. Rodziewicz-Kabarowska Marta – Opolskie
74. Rogozińska Ewa – Opolskie
75. Rutkowska-Piszczyńska Agata – Pomorskie
76. Ryszkowska Iwona – Mazowieckie
77. Samolik Magdalena – Wielkopolskie
78. Sidor Kamila – Mazowieckie
79. Sobkiewicz Ewa – Łódzkie
80. Sobolewska Elżbieta – Opolskie
81. Sroka Bogumiła – Małopolskie
82. Strzelecka Patrycja – Śląskie
83. Stypuła Anna – Małopolskie
84. Szczepan-Jakubowska Dorota – Mazowieckie
85. Szczęśniak Anna – Śląskie
86. Szlędak Ewa – Mazowieckie
87. Śmigielska Zofia – Opolskie
88. Świerżewska Ewa – Mazowieckie
89. Tomechna Małgorzata – Opolskie
90. Trawińska Katarzyna – Dolnośląskie
91. Uytenbogaardt Beata – Mazowieckie
92. Węgorzewska-Whiskerd Alicja – Mazowieckie
93. Wilk Maja – Łódzkie
94. Wołąsewicz Magdalena – Opolskie
95. Wróbel Jolanta – Opolskie
96. Wysocka-Fronczek Marta – Mazowieckie
97. Wysocka-Golec Justyna – Małopolskie
98. Zegarlińska Anna – Mazowieckie
99. Ziemska Marta – Mazowieckie
100. Żyglicka Izabella – Śląskie

Honorowi Ambasadorowie Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczości:
1. Belyakova Ekaterina - Federacja Rosyjska
2. Deranja Gordana - Republika Chorwacji
3. Grapini Maria - Rumunia
4. Holeksová Magdalena - Republika Czeska
5. Kalinina Elena - Federacja Rosyjska
6. Kapil Mohta Monika - Republika Indii
7. Majetić Jasna Jaklin - Republika Chorwacji
8. Mrak-Taritaš Anka - Republika Chorwacji
9. Nykiel Mirosława - Rzeczpospolita Polska
10. Sharma Madi - Wielka Brytania
11. Trzun Jasminka - Republika Chorwacji
(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.