Facebook Google+ Twitter

Amber Gold. Czy będzie komisja śledcza? PO gotowa umierać za Gdańsk?

Nie słabnie nacisk opozycji na powołanie sejmowej komisji śledczej w sprawie afery Amber Gold i działania instytucji i służb państwa w tym zakresie. Czy są szanse na powstanie komisji?

 / Fot. PAP/Rafał GuzW związku z aferą Amber Gold opozycja nie odpuszcza i naciska na powołanie sejmowej komisji śledczej. Szef SLD, Leszek Miller przekonywał w "Faktach po Faktach" TVN, że Platforma ma swoje specjalne interesy w Gdańsku. Pytał: Dlaczego ci sami ludzie z PO, poparli wniosek o komisję hazardową, a teraz nie chcą poprzeć wniosku w sprawie komisji Amber Gold? I odpowiedział, że według niego, partia Donalda Tuska jest zdeterminowana chronić swojego szefa i "jest gotowa umierać za Gdańsk", gdzie ktoś "rozpostarł parasol nad Marcinem P."

Leszek Miller komentował w programie TVN24, zarówno aferę Amber Gold jak i zażartą dyskusję sejmową z ubiegłego tygodnia, na ten temat. Krytycznie ocenił decyzję koalicji rządowej, która odrzuciła wniosek opozycji o powołanie komisji sejmowej, odnośnie do afery Amber Gold i działania organów państwa w tej sprawie oraz ewentualnych powiązań firmy Marcina P., z politykami.

Wtedy światła reflektorów padały na Wrocław

Przewodniczący SLD postawił pytanie: "dlaczego PO trzy lata temu zdecydowała się powołać komisję hazardową, a teraz jest przeciwna komisji ws. Amber Gold?" Wyraził jednocześnie swoje wytłumaczenie na ten temat - czytamy w serwisie TVN24.

Bo - jak powiedział - wtedy uwaga była skoncentrowana "na współpracownikach Tuska, a teraz na nim samym". "Wtedy światła reflektorów padały na Wrocław, a teraz na Gdańsk. Wtedy PO była obojętna wobec Wrocławia, a teraz jest gotowa umierać za Gdańsk" - wyjaśnił Leszek Miller.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

f
  • f
  • 03.09.2012 19:40

Proponuję olać ten "portal" za dużo kasowników.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mirek K
  • Mirek K
  • 03.09.2012 15:12

Jedno jest pewne - że to początek końca Platformy ,michnikowszczyzny i III RP. Ci ludzie z tej ferajny pomału mogą się pakować ..... Tuski ,Pawlaki Millery , Kwaśniewskie,Palikoty i reszta gówna .

Komentarz został ukrytyrozwiń
kama
  • kama
  • 03.09.2012 14:15

Po i PSL - wyszło, że ręka rękę myje! Liczą się interesy, a nie dobro "klasy pracującej" bo o biednych (nie umiejacych odnależć się w kapitalistycznych realiach) nie zawracają sobie nawet głowy. Jest walka o koryto i profity. Ot i cała rządzących filozofia. Wstyd panowie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.