Facebook Google+ Twitter

Amber Gold potwierdza, że wypłaca pieniądze

Spółka Amber Gold miała zacząć wypłacać pieniądze z zakończonych lokat we wtorek. Zapewnia, że przelewy realizowane są od środy.

Fot. ilustracyjna. / Fot. PAP/Rafał GuzJak poinformowała Koordynator Biura Zarządu spółki Amber Gold Lucyna Górecka, "spółka rozpoczęła realizację wypłat z zakończonych lokat, zgodnie z komunikatem z dnia 08 sierpnia 2012 r., podanym na stronie internetowej". Ze wspomnianego komunikatu wynika, że wypłaty miały być realizowane od wczoraj od godz. 12. Pracownicy Amber Gold nie byli w stanie potwierdzić tej informacji.

"Wypowiedzenie przez banki rachunków bankowych na żądanie KNF, spowodowało spowolnienie działań operacyjnych spółki, w związku z czym realizacja wypłat z zakończonych lokat potrwa do 3 dni roboczych, co związane jest z procesem technologicznym" - zaznaczyła Górecka. Komunikaty o realizacji wypłat z zakończonych lokat mają być umieszczane na bieżąco.

Jak podaje TVN24, spółka znalazła się na liście tzw. ostrzeżeń publicznych. Komisja Nadzoru Finansowego podejrzewa, że Amber Gold może prowadzić działalność bez licencji.

Amber Gold działa od 2009 roku, inwestując m.in. w złoto. Klientów przyciągała oprocentowaniem przekraczającym nawet 10 proc. w skali roku. Amber Gold był też głównym udziałowcem linii lotniczych OLT Express, które ogłosiły upadłość.

Więcej o kłopotach Amber Gold przeczytasz w moich materiałach:

Spółka Amber Gold sprzedała niemieckie linie lotnicze OLT Express Germany
Amber Gold. Klienci zamiast pieniędzy otrzymują plany wypłat
Amber Gold wciąż nie wypłaca pieniędzy klientom
Kłopoty Amber Gold. Spółka nie wypłaca pieniędzy klientom
Materiały o upadku OLT Express, którego głównym udziałowcem było Amber Gold

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.