Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24426 miejsce

"Ambicji mi nikt nie odmówi!" - wywiad z Joanną Jabłczyńską

Od ponad dwudziestu lat realizuje swoje artystyczne pasje - śpiewa, gra w filmach, prowadzi programy telewizyjne. Niedawno zdała egzamin radcowski i otwiera kancelarię. Gościem W24 w ramach cyklu "Znani-nam nieznani" była Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska gościła w redakcji W24 / Fot. W24Swoją artystyczną przygodę rozpoczęła już jako ośmiolatka, kiedy to została przyjęta do zespołu dziecięcego "Fasolki". "Była to dla mnie przede wszystkim zabawa" - przyznaje Joanna Jabłczyńska. Jednak występowanie na tyle jej się spodobało, że zaczęła chodzić na castingi i co chwilę pojawiały się nowe propozycje. Można ją było oglądać w programach telewizyjnych, m.in. "Tik-Tak" i "Teleranek", coraz częściej pojawiała się też w filmach i serialach. "Miałam to szczęście, że rodzice mnie do tego nie zmuszali" - podkreśla artystka. Próbowała swoich sił na różnych płaszczyznach i do dziś zresztą realizuje się na wielu obszarach. "Życie jest zbyt ciekawe, żeby skupiać się na jednej rzeczy" - wyznaje.

Zawsze jednak najważniejsza była dla niej nauka i właśnie edukację traktowała priorytetowo. "Mimo że często opuszczałam zajęcia w szkole, to zawsze miałam czerwony pasek" - zaznacza Joanna Jabłczyńska. Początkowo chciała związać swoją przyszłość z medycyną, jednak, gdy w liceum zaczęła grać w "Na Wspólnej" i spędzać mnóstwo czasu na planie, zmieniła plany i postanowiła zdawać na prawo.

Gościem W24 w ramach cyklu "Znani-nam nieznani" była Joanna Jabłczyńska / Fot. W24Chociaż wiele osób nie wierzyło, że uda jej się pogodzić grania w serialu i innych show-biznesowych aktywności ze studiami, ona podołała temu wyzwaniu. Zdała właśnie egzamin radcowski i niebawem otworzy swoją kancelarię. "W środowisku mogę być odbierana jako aktoreczka, która chciała być prawnikiem" - wyznaje Joanna Jabłczyńska. "Dla mnie jednak najważniejsze jest to, co mówią klienci, a nie miałam jeszcze żadnych reklamacji, wręcz przeciwnie" - dodaje. Aktorka przyznaje też, że popularność często pomaga jej na sali sądowej - z jednej strony zawsze wywołuje spore zdziwienie u drugiej strony, a z drugiej - gdy inni prawnicy traktują ją z pobłażaniem, ona może pokazać na co naprawdę ją stać.

Jej wielką pasją od dziecka jest również sport. "Jestem bardzo energiczną osobą i sport jest mi potrzebny jak powietrze" - przyznaje Joanna Jabłczyńska. Aktorka przyznaje, że treningi pozwalają jej odpocząć, odreagować i to właśnie podczas ćwiczeń do jej głowy przychodzą najlepsze pomysły. Co więcej, swoją aktywność fizyczną artystka wykorzystuje również do pomocy innym - od lat jest ambasadorką wielu akcji charytatywnych, m.in. "Pomoc mierzona kilometrami" i zachęca do działania miliony Polaków.

Obejrzyj cały wywiad z Joanną Jabłczyńską:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dodatkowo świetna w dubbingu! Poza tym w bardzo pożytecznych celach wykorzystuje swoją popularność. Też życzę powodzenia pani Joannie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kobieta młoda, piękna, pracowita i z ambicją bycia fachowcem w innym, niż aktorstwo - zawodzie; musiała by żyć w innym kraju, aby nie mieć "przyjaciół" którzy cieszą się z niepowodzenia.
Pani Joanno - powodzenia!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.