Facebook Google+ Twitter

American Film Festival we Wrocławiu. Wszystkie odcienie amerykańskiego kina

20 października American Film Festival otworzy projekcja filmu "Carol" w reżyserii Todda Haynesa. Wrocławski festiwal zakończy się 25 października.

 / Fot. materiały prasoweOd 20 do 25 października odbędzie się we Wrocławiu 6. edycja American Film Festival. W repertuarze znajdzie się 88 filmów, z czego 52 będą pokazywane w Polsce po raz pierwszy, cztery będą miały europejską premierę, a jeden - światową.

American Film Festival prezentuje wszystkie odcienie amerykańskiego kina. Obejrzymy zarówno dzieła uznanych mistrzów, jak i filmy niezależne, mniej znane i dokumenty. Czekają na nas również obrazy twórców młodego pokolenia, którzy prezentują Amerykę w sposób daleki od schematów.

20 października American Film Festival otworzy projekcja filmu "Carol" w reżyserii Todda Haynesa. Opowiada on historię romansu bogatej mieszkanki Nowego Jorku (w tej roli Cate Blanchett) i pracownicy domu handlowego (Rooney Mara). Festiwal zakończy 25. października film "Steve Jobs" w reżyserii Danny’ego Boyle’a - w obsadzie m.in. Michael Fassbender, Kate Winslet i Jeff Daniels.

Czytaj także: 31. Warszawski Festiwal Filmowy rozpocznie się 9 października


Bilety: 20 zł - pojedynczy bilet 18 zł - pojedynczy bilet dla posiadaczy Karty Przyjaciela Kina Nowe Horyzonty i dla posiadaczy UrbanCard 17 zł - pojedynczy bilet w pakiecie "5+" czyli na 5 i więcej wybranych seansów 16 zł - pojedynczy bilet w pakiecie "10+" czyli na 10 i więcej wybranych seansów Bilety można kupić w kasach Kina Nowe Horyzonty i w internecie od 13. października. 250/235 zł - karnet na wszystkie pokazy (sprzedaż trwa do 11. października).

Łukasz Bronicz (aip)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.