Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

4445 miejsce

Amerykańscy naukowcy odkryli ruiny miasta w kraterze

Amerykańscy naukowcy odkryli ruiny tajemniczego miasta w wulkanicznym kraterze w północno-zachodnich Chinach!

Odkrycie dwóch amerykańskich naukowców wstrząsnęło światem nauki. Jeszcze do niedawna teorie przez nich głoszone spotykały się co najmniej z szyderczym uśmieszkiem kolegów po fachu. Hermetyczne środowisko akademickie nie dopuszczało do siebie herezji jakie w ich przekonaniu głosiło dwóch pracowników naukowych. Proszę wyobrazić sobie ich zdziwienie kiedy naukowcy opublikowali wyniki swoich badań, którym poświęcili ostatnie dwa lata swojego życia.

Ruiny tajemniczego miasta w wulkanicznym kraterze / Fot. Google EarthDoniesienia z północno-zachodnich Chin, gdzie pracowali dwaj naukowcy, zelektryzowały całe środowisko naukowe, nie pozostawiając obojętnym nikogo, nawet najbardziej zagorzałych sceptyków. W autonomicznym regionie Sinkiang-Ujgur w zachodnich Chinach, niedaleko miasta Hami, w kraterze jednego z wygasłych wulkanów odnaleziono ruiny ogromnego miasta do złudzenia przypominającego Machu Picchu i inne podobne miasta, których założenie przypisuje się Inkom. Podobieństwo to jest doprawdy niezwykłe.

Ale na tym nie kończą się rewelacyjne odkrycia dwóch amerykańskich naukowców. To co wprowadziło w osłupienie naukowców, to fakt, że odkryte ruiny formują się w pewien rodzaj schodów, które prowadzą dosłownie do wnętrza Ziemi. Tajemnicze miasto ciągnie się głęboko wewnątrz krateru, od którego odchodzą jeszcze bardziej tajemnicze tunele.

Naukowcy nie zbadali jeszcze jak są długie i dokąd prowadzą dziwne tunele. Trudności
jakie uniemożliwiły im dogłębniejsze badania tłumaczą nieprzychylnością chińskich władz. Wiadomo jedynie, że tunele te mogły pełnić rolę grobowców co mają potwierdzać odkrycia w postaci zmumifikowanych zwłok ludzi o kaukaskim pochodzeniu.

Jaka nieznana cywilizacja zbudowała to monumentalne miasto? To pytanie na razie pozostaje machu picchu / Fot. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Over_Machu_Picchu.jpgbez odpowiedzi, wiek ruin i przeznaczenie kompleksu także pozostaje zagadką.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

przypomniał mi się niesmaczny dowcip ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

po co ma w ogóle wychodzić z domu, skoro idealnie realizuję się w zadaniach domowych :P>?

Komentarz został ukrytyrozwiń

prowokujesz mnie do kontynuacji eksperymentu i napisania kolejnej relacji z odkryć w zachodnich Chinach !:P

Komentarz został ukrytyrozwiń

pomyśleć że przyszły mi do głowy jeszcze bardziej zakręcone pomysły ale ugryzłem się w palce :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

TO świadczy o otwartości Twojego umysłu, ja sam z zapartym tchem chłonę podobne relacje ze świata, to że w tym przypadku informacja jest fikcją nie znaczy, że jest jakoś wybitnie nierzeczywista :]. Najlepszy przykładem na to niech będą wspominane chińskie piramidy. Mój artykuł dotyczy fenomenu "dwóch amerykańskich naukowców" nie słyszałaś nigdy o niech :?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Magdalenoooo cała historia została wymyślona przeze mnie, taki był zamysł tego artykułu :]. Ale cieszy mnie to, że zostaje odbierany jako wiarygodna informacja :P. Nic mi nie wiadomo o istnieniu jakichkolwiek miast w wulkanicznych kraterach w Chinach ( inna sprawą są budowle w kraterach na marsie i księżycu :P ) Inną sprawą są piramidy, których naliczono ponad 200 w samych Chinach, z czego duża część większa od tych w Gizie :]. Jeśli chodzi o samo zdjęcie to jest autentyczne ale proszę mnie ni pytać co przedstawia,,, bo i dla mnie pozostaje to tajemnicą :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehehehe A to bardzo możliwe panie Henryku, w końcu mowa o dwóch amerykańskich naukowcach :]! Właściwie to może chodziło o krewetki a nie termity...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To chyba mój. Komputer mnie wylogował.
Darku, gratuluję fantazji i talentu.
Słyszałem, że ci naukowcy zajęci są teraz badaniem wpływu "samolubnych genów" pewnej znikomej części społeczności na urodę żab i krewetek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Sławo ! Doskonale pani wie, że największą wartość dla mnie mają pani komentarze a nie gwiazdki które zawsze są czerwone ;] nie ważnie w jakiej ilości

Komentarz został ukrytyrozwiń

Masz racje.. Jeśli chodzi o ten artykuł to nie wiem dlaczego zniknął, najpewniej stało się to podczas mojej nieobecności dlatego nawet tego nie odnotowałem stąd moje zdziwienie. A Twoje komentarza nie ma i nie muszę dodawać, że jestem jego ciekaw :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.