Facebook Google+ Twitter

Amerykańscy żołnierze wyjawią sekrety o UFO? [Wideo]

Tematem wykładu, który odbędzie się 22 września w Las Vegas, będzie UFO. Konferencja ma zamiar skupić się na doświadczeniach żołnierzy, którzy widzieli "niezidentyfikowane obiekty latające".

UFO zaobserwowane nad miastem Passoria (New Jersey) w 1952 roku. Fotografia pochodzi z materiałów CIA/ wikipedia / Fot. domena publicznaW internecie został opublikowany film w ramach promocji organizowanego przez Muzeum Prób Atomowych wykładu o UFO. Z klipu można się dowiedzieć, że chodzi o informacje znajdujące się w tajnych aktach US Army.

Nie były one wcześniej podawane do publicznej wiadomości. Organizatorzy chcą się skupić na relacjach osób, które doświadczyły spotkania z istotami pozaziemskimi.

Dyrektor muzeum informuje, że "organizatorzy chcą się skoncentrować na osobistych historiach ludzi, którzy spotkania z UFO mogli oceniać z perspektywy militarnej". Dyrektor jest zdania, że zeznania żołnierzy są dużo bardziej wiarygodne.


Zdaniem osób biorących udział w tym wydarzeniu, jest nadzieja, że dzięki przedstawionym faktom, wykład będzie się różnił od innych tego typu spotkań.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Moonlight
  • Moonlight
  • 04.09.2012 20:17

Jak zabraknie "terrorystow" to nam bedą próbowali wcisnać, ze nas atakują obcy :D
Urzekła mnie ta historia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
.
  • .
  • 04.09.2012 10:42

UFO jest sposobem na zatajenie czegoś - po prostu tak odwracają uwagę od tego co naprawdę jest tajne. Ludzie niech sobie łamią głowę co to było. Dawniej były to diabły i inne stwory teraz mamy (nie mamy) UFO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.