Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

18028 miejsce

Amerykańscy żołnierze z cysterną stoczyli się do rowu

Amerykańscy żołnierze, którzy przebywają pod Żaganiem twierdza, że czują się w Polsce jak u siebie w domu. Reporter radia RMF FM zapytał wojskowych o pierwsze wrażenia z pobytu w Polsce. - Tu jest jak w Kolorado – mówili.

 / Fot. WikipediaDo wypadku z udziałem stacjonujących w Polsce amerykańskich żołnierzy doszło w niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 260, w okolicy wielkopolskiego Brudzewa. W wyniku zdarzenia cysterna wioząca paliwo lotnicze znalazła się w rowie.

Wezwana została straż pożarna i Żandarmeria Wojskowa.

 / Fot. KP PSP w SłupcyJednak o wypadku nie znaleźliśmy komunikatu na stronie Komendy Powiatowej Policji oraz Komendy Powiatowej  / Fot. Jerzy Kirzyński Państwowej Straży Pożarnej w Słupcy. Ani słowa w aktualnościach KWP w Poznaniu, KGP i MSWiA.

To kolejny wypadek, w którym uczestniczyli stacjonujący w Polsce, w ramach sił NATO, amerykańscy żołnierze.

Ciężarówka amerykańskiej armii uderzyła w bariery na zjeździe z autostrady A2 niedaleko Jordanowa.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiInna uderzyła w mostek na ul. Sulęcińskiej w Gorzowie Wlkp. Strażacy musieli oczyścić miejsce z rozlanego paliwa.

Między Świętoszowem a Trzebowem w pobliżu Żagania, gdzie stacjonują amerykańscy żołnierze półciężarówka jadąca w kierunku jednostki wojskowej zderzyła się z autobusem.

 / Fot. Jerzy KirzyńskiDwóch rannych pasażerów autobusu znalazło się w szpitalu.

Ciężarówka wojskowa wpadła w poślizg na drodze krajowej nr 27 nieopodal Zielonej Góry. Pojazd przewoził pociski  / Fot. Jerzy Kirzyńskiczołgowe, które rozsypały się na drodze.

W Bolesławcu hummer najechał na tył jadącego przed nim pojazdu.

Na krajowej „dziesiątce” doszło do kolizji lawety wiozącej amerykański czołg z busem.

 / Fot. WikipediaAmerykańscy żołnierze, którzy stacjonują w Polsce zostali oficjalnie powitani w naszym kraju 14 stycznia.

Żołnierze służą w Trzeciej Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej, 4. Dywizji Piechoty US Army, na co dzień stacjonującej Fort Carson w stanie Kolorado.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.