Facebook Google+ Twitter

Amerykańska Polonia będzie walczyć o koncesję dla TV Trwam

Polonia amerykańska zorganizuje akcję protestacyjną, przeciwko dyskryminowaniu Telewizji Trwam poprzez odmowę udzielenia koncesji na nadawanie na cyfrowym multipleksie.

Wiadomo już, że TV Trwam nie otrzymała koncesji na nadawanie na cyfrowym multipleksie.

Wiele środowisk cieszy ta informacja, dla innych jest nie do zaakceptowania. W kraju zbierane są podpisy pod petycją do KRRiT w tej sprawie. Podpisy zbierają księża i posłowie PiS. Aby dotrzeć do każdego widza, postarano się o to, by petycję można było podpisać przez Internet. Zainteresowani znajdą formularz tutaj.

Osoba, która umieściła formularz w Internecie, dziękuje z góry za oddany głos i obiecuje modlitwę.

Akcja zatacza coraz szersze kręgi. W proteście przeciwko dyskryminacji TV Trwam weźmie udział również Polonia amerykańska, o czym więcej przeczytać można na stronie Radia Maryja. Przedstawicielka Polonii w Chicago, pani Maria Rzeszutek, prosi o aktywne uczestniczenie w pokojowych manifestacjach w obronie wolności słowa, które mają rozpocząć się w Chicago, Los Angeles i Nowym Jorku już w niedzielę 12 lutego i będą miały miejsce przed placówkami konsularnymi.

Inicjatorem akcji jest powołany do życia przez Polonię w Chicago Komitet Obrony Telewizji Trwam.Więcej czytaj w artykule na stronie Radia Maryja.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

rysio
  • rysio
  • 08.02.2012 09:15

"Hamerykańska" Polonia niech ryja nie wpycha w sprawy kraju. Tu kurwa mieszkać a nie nam ustawiać meble ! Rydzyka niech sobie zabiorą w pizdu z Rydzykiem. Oni biorą udział w wyborach co jest idiotyzmem. Niech kurwa wrócą tu żyją i wtedy wybierają. A koncesja o ! taki chuj........!

Komentarz został ukrytyrozwiń
E.Szychlinska
  • E.Szychlinska
  • 07.02.2012 17:33

A niech sobie protestują . Nie znają polskich realiów , mają tylko przekaz tego ojca dyrektora .Takie wolne słowo bez żadnych konsekwencji [ rasizm , antysemityzm , sianie nienawiści , dzielenie ludzi ] jakie mają media Rydzyka nie ma żadna inna stacja . Przecież on nie ma kasy na multiplex [ 10 mln ] plus comiesięczny abonament . Wiele znanych stacji nie dostało koncesji i się z tym pogodzili a ten zadymia !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pewnie, że tak, Panie Łukaszu. Każdy powód jest dobry, żeby popyszczyć:))

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.02.2012 09:46

Wydaje się, że przedstawiciele Polonii w USA nie wiedzą, na czym polega cyfrowy multipleks. Za oceanem nie będą z niego korzystać. Tzn. udają, że nie wiedzą, ale to mają kolejny powód, by przypomnieć o sobie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.