Facebook Google+ Twitter

Amerykański satelita spadnie na terytorium Polski?

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-02-15 16:45

Współautorzy: Bartosz Senderek

Szczątki amerykańskiego, uszkodzonego satelity, mogą spaść na terytorium Polski. To nie żart, ani plotka. Jak donosi TVN24, radio RMF i powołujący się na radio tygodnik Wprost, Amerykanie ostrzegli przed tym nasz rząd. Ministerstwa Obrony Narodowej przygotowuje ponoć już w tej sprawie oficjalny komunikat, a sztab antykryzysowy opracowuje plan działania.

Wszystkie polskie media żyją informacją o uszkodzonym satelicie... / Fot. www.wprost.plJak przypomina internetowe wydanie "Wprost", satelita uległ uszkodzeniu, a wczoraj prezydent Bush nakazał jego zestrzelenie. Armia ma tego dokonać przy pomocy pocisku wystrzelonego z jednego z okrętów. Jeśli satelita nie zostałby zestrzelony, i tak mógłby spaść z orbity w pierwszym tygodniu marca.

"Wprost" donosi, że Amerykanie ostrzegli, iż zagrożone upadkiem satelity bądź jego szczątków są obszary poniżej 52 równoleżnika. Przebiega on przez Polskę, m.in. przez Warszawę. RMF FM precyzuje, że już od poniedziałku, w związku z zagrożeniem, od poniedziałku w polskiej armii zacznie obowiązywać stan podwyższonej gotowości. O zagrożeniu donosi też TVN24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Jak widać, temat dnia można zrobić praktycznie ze wszystkiego. Sensacji jednak nie powinno być i nie będzie, sądząc po tym, co mówią fachowcy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Sezon ogórkowy w zimie?! Wygląda na to, że nie ma dziś nic istotniejszego. Wszyscy się tak niezdrowo podniecają. A może w związku z zagrożeniem rażenia odłamkami nakażą wszystkim postać w domu lub zakupić sobie hełmy. Cóż co dzień jest 6 trupów na drogach, kilka gwałtów kilka morderstw i jakieś przepychanki polityczne. Wiadomo, że tłuszcza lubi właśnie takie wiadomości, czasem jednak trzeba znaleźć coś innego...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.