Facebook Google+ Twitter

Amerykański sen

Jeden z topowych aktorów z USA postanowił wspomóc Szpital Dziecięcy w Bielsku Białej. Co ciekawsze na jego profilu na instagramie, możemy dostrzec wiele fotografii z Fiatem 126p. Co łączy Foresta Gumpa ze stolicą Podbeskidzia?

W social mediach obserwujemy wiele gwiazd show biznesu. Począwszy od modelek poprzez muzyków, wokalistów po aktorów. Co do ostatnich nieraz zostałam pozytywnie zaskoczona.

Pochodzę z Bielska Białej co najpewniej miało wpływ na zainteresowanie profilem owej osoby. Główne role w wielkich amerykańskich produkcjach tj. „Zielona Mila”, „Kod Leonardo Da Vinci”, a zarazem zdjęcia w niezliczonej ilości państw z samochodem polskiej marki. Moja ciekawość rosła z fotografii na fotografię. Maluch czerwony. Biały, niebieski, zielony. Zawsze ta sama kreacja: uśmiechnięty, pełen radości mężczyzna z pasją w oczach i mały, uroczy pojazd. Bohater drugiej dekady lat 80, produkowany w bielskiej fabryce na podbeskidziu – znany na całym świecie.

Media szybko zaczęły interesować się pasją aktora. Specjaliści do spraw public relations również nie próżnowali. Osoby zajmujące się promocją miasta mile zaskoczyły kreatywnością. Zorganizowana została akcja poszukiwania auta, spełniającego wymogi godne króla amerykańskiego kina. Fiat 126p został szczęśliwie odnaleziony na Suwałkach. Trwa jego transport do Bielska – Białej, lekka renowacja oraz przygotowanie do nowego życia.

Na odzew nie trzeba było długo czekać. Uradowany Tom Hanks w okamgnieniu skontaktował się z pomysłodawcami całego projektu. Poinformował o chęci dofinansowania szpitala dziecięcego w stolicy Podbeskidzia. Postanowił odwdzięczyć się za tak wspaniały gest, przyznając tym samym, że takiego finału nigdy by się nie spodziewał. Nie miał on bowiem pojęcia, że spełni się jego najskrytsze marzenie – posiadanie swojego własnego Malucha.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.