Facebook Google+ Twitter

Amerykańskie linie lotnicze wprowadzają kolejne opłaty

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-02-05 22:36

Amerykańskie linie lotnicze wprowadzają kolejne opłaty dla klientów. By przespać się wygodnie w samolocie US Airways pasażerowie będą musieli zapłacić po7 dolarów.

Od połowy lutego linie US Aiways będą oferować pasażerom zestawy pod nazwą „Mocny sen". Ci, którzy je zakupią otrzymają firmowy woreczek z poduszką, kocem, osłoną na oczy oraz zatyczkami do uszu. Darmowe poduszki i koce będą dostępne tylko w pierwszej klasie oraz na lotach transatlantyckich.

Rzecznik US Aiways Kevin Jackson wyjaśnił, że pobieranie opłat za zestawy do snu jest częścią nowej strategii pod nazwą „płać za to z czego korzystasz". Według Jacksona strategia ta zapewnia komfortowe warunki lotu dla pasażerów, którzy mają wyższe wymagania przy jednoczesnym utrzymaniu niskich cen biletów.

Amerykańskie linie lotnicze już kilka lat temu zaprzestały serwowania bezpłatnych posiłków na trasach krajowych. Większość przewoźników pobiera też opłaty w wysokości 2 dolarów za słuchawki i 25 dolarów za drugą walizkę. Wszystkie linie oferują jeszcze darmowe napoje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.