Facebook Google+ Twitter

Amerykańskie media: Pogrzeb Jacksona odbędzie się w niedzielę

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-06-30 21:33

Wcześniej ciało zmarłego piosenkarza zostanie wystawione na widok publiczny. Informacje te nie zostały na razie potwierdzone przez rodzinę Jacksona.

Według telewizji CNN i portalu internetowego TMZ, w czwartek ciało Michaela Jacksona ma zostać przewiezione z Los Angeles do posiadłości Neverland. Kawalkada 30 samochodów wyruszy w 130-kilometrową trasę o godzinie 10 czasu lokalnego, czyli o 19 czasu polskiego.

W piątek lub sobotę ciało Jacksona zostanie wystawione na widok publiczny. W niedzielę w Neverland ma się odbyć prywatna ceremonia pogrzebowa.

Uroczystości poświęcone pamięci piosenkarza zostaną też najprawdopodobniej zorganizowane w innych amerykańskich miastach, w tym w Gary w stanie Indiana, czyli miejscu jego urodzenia.
Na razie nie wiadomo, gdzie Michael Jackson zostanie pochowany. Niewykluczone, że jego grób znajdzie się właśnie w Neverland, a cała posiadłość o powierzchni 11 kilometrów kwadratowych zostanie w zamieniona w atrakcję turystyczną. Tak stało się z domem Elvisa Presleya w Graceland, którą co roku odwiedza 700 tysięcy osób.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.